3616 entry daha
  • beşiktaş futbolcusu semih kılıçsoy hakkında "sizin oyuncunuz" şeklinde söylemde bulunan a milli takım sorumlusu.

semih bizim çocuğumuz da, sen ne çocuğusun?
  • https://twitter.com/…ali/status/1786512289207648633

şu konuşma üslubuna, ağzının, yüzünün aldığı şekillere, ses tonunu biçimlendirmeye çalışırken yaptığı biçimsizliklere, konuşurken koltuktaki yay batmışçasına bir o yana bir bu yana yaylanmasına bakınca "ülkeyi yöneten anlayış zaten ancak böyle birine milli takımda sorumluluk verirdi." diyor insan.

türk bayrağına hizmet ediyormuş beyefendi. sen etme istersen. türk bayrağına edebileceğin en büyük hizmet, bulunduğun konumu gereksiz yere işgal etmemekle olurdu.
  • “benim türk futboluna, türk futbolunun bana ihtiyacı olduğu kadar ihtiyacım yok arkadaşlar." demiş. azıcık şerefi olan bunu bugün kapının önüne koyar.
  • kardes

"senin" milli takımın faroe adalarina falan yenildi mk

hadi bas git de doyçlandda kavun falan sat onurlu yaşa bırak burada yeteri kadar akıllı insan var. insanda azıcık utanma azıcık arlanma olur aq, kuntz gitti mesela bu tipi kim tutuyor hala görevde

hayır seni zaten hangi vasfinla getirdiler la bu göreve

neyse gece gece sinirimi bozmayayım

tanim: dandik futbolcu eskisi

edit: andorra yazmışım, faroe adaları olarak düzeltildi
  • konuşurken her tarafından ego fışkıran eski futbolcu. beşiktaş yönetimi kendisine karşı gerekli açıklamaları yapar umarım.
  • "beşiktaş tarafından mobbing kelimesi kullanılıyor. mobbing ne ya? sizin oyuncunuz(semih kılıçsoy) ümit milli takım’da 2 tane avrupa maçına çıkıp gol attı ve değeri arttı."

diye buyurmuş futbolcu eskisi, menajer k.matrisi.

üsluba bak. ekşimemet babandan mı öğrendin bu üslubu he?

aklıma güzel bir atasözü geldi ben de onu söyleyeyim: "ham itin olduğu yerde ot bitmez." (kesinlikle hamit altıntop'u kastetmiyorum)
  • hamit altıntop: "bu konuda mütevazı olmayacağım. benim türk futboluna, türk futbolunun bana ihtiyacı olduğu kadar ihtiyacım yok arkadaşlar."
    bu cümleyi kurabilecek yetenekte olduğunu bilmiyordum hamit,şaşırttın beni.
    acilen kapının önüne koyulması gereken klasik almancı.
  • “benim türk futboluna, türk futbolunun bana ihtiyacı olduğu kadar ihtiyacım yok.”
    şu cümlenin sahibi. oturduğu koltuktan kaldırıp kapıyı gösterip suratına kocaman bir s.ktir çekilmesi lazım. sen kendini ne sanıyorsun? futbol olmasa asgari ücretle kendine iş bulamayacak kalibrede adamsın. türkiye'nin temel sorunları böyle adamlar işte. kendisine ihtiyacımız var sanıyor bu egolu almancı. insanların milli takıma olan sevgisinin, ilgisinin azalma sebebi bu adam. gönderin şunu.
  • bugün itibariyle görevine son verilmesi gereken gurbetçi ex-futbolcu.
  • (bkz: andorra)

kibir abidesi. fatih terimgillerden. hiç çekilmez. sen önce nasıl yenildik andorraya onu anlat.

ya da arabistan rezaletinin neresindesin sen. sözleşmeyi sen mi hazırladın mesela. her rezalette olduğu gibi bu federasyonun tüm rezaletlerinde senin de parmağın var.
60 entry daha
hesabın var mı? giriş yap