• diablo 3hardcore mode da oynamaktır. bilmeyen için hardcore oynattığınız karakterin 1 "bir" canı vardır. ölürse ölmüştür, üzerindeki ve çantasındaki itemları gömersiniz. paranız ve stash teki itemlarınız ise accountunuzda kalır.

softcore bir barbar'ı 60 yaptıktan sonra, heyecanımı kaybettim ve sıkıldım oyundan. hardcore'u bir denemek istedim ve yaşadığım adrenalin krizleri ile bir bağımlılık oldu oyun. level 56 barbarımı kaybettim 1 hafta önce. epic bir battle oldu diyemem ama en azından d/c yüzünden değildi. ve ölümü tattım resmen. çok keyif aldım. yeni barbar'ım level 32 ve hızla abisinin öcünü almak üzere sanctuary'de ilerliyor. şiddetle tavsiye ederim.

peşin not : oyuna kendini çok kaptıran, kalbi olan, oyunun "oyun" olduğunu unutup takıntı halinde karakterine ve itemlarına bağlananlar için değildir. bir miktar göt ve 60 okka taşak ister. önemli olan inferno'da diablo'yu kesmek değil, oyundan keyif almak diyenler içindir. he kesersek uffffffffff tadından yenmez.
  • gerçek hayat gibidir. ölünce 1 kere ölürsün. o ana kadar üzerindeki bütün eşyalar yokolur sadece stashdekiler ve para miras kalır. oyuncudan kaynaklanmayan sebeplerden dolayı ölündüğünden çok küfür ettirir, hayır en azından ben yapamadım sıçtım tarzı kendine kızarsın, ama dc olunca veya elektrik gittiğinde ölündüğünde aslında o kadar kolay bir iş olmadığını anlarsın vs. öleceğini bile bile niye oynuyorsun hardcore diyor bir arkadaşım, oyun oynadığımı anca böyle anlıyorum diyorum ben de. ne rmah rezilliği var, ne haldır huldur koşabilmek var. full ardinal.
  • bir kaç gün önce bir manyak diablo iii'ü inferno seviyesinde ve hardcore modda bitirdi. inferno seviyesi için önce diğer seviyeleri bitirmek gerektiği not edilmeli: http://www.pclabs.com.tr/…6/24/diablo-iii-biter-mi/
  • oynarken sandalyede hop oturup hop kalkacağınız diablo modu. butcher'ı keserken bile deli heyecan yaptım, diablo ile karşılaşmayı düşünemiyorum, yazarken bile elim titriyor. kendimi spartacus gibi hissediyorum.

edit: öleceksin, o kadar emeğin boşa gidecek, altı üstü oyun bu- bu kadar realite aramaya ne gerek var diyenler için şunu söyleyeyim ki; birkaç kere deneyin, normal modda oynamayı bırakırsınız, oyundan nasıl zevk alındığını anlarsınız.
  • hell zorluğa gelinceye kadar çok fazla vitality geara gerek olmadığını düşündüğüm mod. sağlam dps yapan bir silah ve main stat ve vitality ağırlıklı bir gear çok rahat hell'e kadar geliniyor. hell'de gelen kombinasyonlar bazen zorlayabileceği için vitality abanmak akıl karı gibi. infernoda 50-60k hp şart zaten. infernoda diablo kesen manyak denilen adamın o raddeye gelmesi 1 ayını aldı ve önceden kastığı lvl 60 barbarını act 3'te soul ripper packine çok pis öldürttü. daha sonra sıfırdan tekrar kastı ve 2 haftalık bir sürede diabloyu kesti. zaten son kestiği günün ertesi günü de blizz 1.0.3 patchini yayınladı ve adam 6 saatte komple act 4'ü diablo dahil bitirdi. tabi tekbir kişi değil bunu yapan, 2 kişiler. biri kripparian diğeri de kripp isimli 2 eleman. günlerce act 1'de goblin farmladılar düzgün gear yapabilmek için. saçma packler geldiğinde oyundan çıkıp resetlemek zorunda kaldılar. çok zor bir iş hele de casual olarak oyunu oynuyorsanız.
  • diablo 3'ü roguelike kökenlerine döndüren hadise. henüz denemedim, softcore karakterlerimden biriyle (tercihen wizard) kısmetse inferno'yu bitirdikten sonra dalmayı planlıyorum.
  • götüm yemediği için oynayamadiğim mod, denedim daha lvl 25 e gelmeden ömrümden ömür gitti, ha adrenalin çok güzel ama devam edersem ne saç kalir ne kalp bende direk alirim hepsini elime.
  • 2 adet level 56 witch doctorumu toprağa gömdükten sonra şuan itibariyle level 35 ile tekrar yoluma devam etmekteyim. olurda infernoyu sağsalim bitirebilirsem, bir daha bu karakter ile oynamayacağım. aynı son model ferrarisi olduğu halde kıyamayıp dışarı çıkarmayan insan gibi, ya ölürse.
  • abim ve sevgilim ile birlikte ekip olup oynadığımız moddur. dün güzel güzel act 2’da expert modda iki wizard bir monk 41. level takılırken wizard’ı oynayan sevgilimin blink atıp bizi sıkıştırıp öldürtmesi sonucu sıfırdan wizard, monk barbarian olarak tekrar başlayıp 21.levela geldiğimiz acaip zevk veren oynama şekli.

edit: utanmadan “ölmeseydin olm” diye bir de mesaj atıyor yav allallaaa.
  • az önce malthael’i öldürmeye girmişken önce level61 barbar’ın, sonra hadi rift hadi rift diye tutturan ve ölen barbarın bizi de riftte harcamasıyla lvl61 monk ve wizard’ımızı gömdüğümüz moddur.

isyanım var hardcore’a gitti gül gibi eleman ağlıyorum sözlük rip

edit: gecenin lafı: rift atalım rift 5dk..
    5dk sürmedi ehuehsydos

hardcore rift atarken biz
    https://www.reddit.com/…rs/?st=jkwzuq8j&sh=7b805ee5
hesabın var mı? giriş yap