*

• harran sulh ceza hakimliği'nin verdiği 06.07.2020 tarih ve 2020/112 d.iş sayılı kararı uyarınca bu başlıkta yer alan içeriklere erişimin engellenmesine karar verilmiştir.
  • türk filmlerini akıla getiren olaydır.

filmlerde hep doktor eve geliyor, nolmuş yani kaymakam bey nostalji yapmışsa!
  • anlamadım şimdi, mahkeme kararı çıkartılmasının nedeni "ben aslında konağıma getirtmedim, böyle bir olay yaşanmadı, iftira" mı? eğer böyleyse neden haber bağlantıları silinmedi, yalnızca ekşi sözlük başlığına erişim engeli getirildi?
    yok eğer öyle değilse neden başlığa erişim engeli kararı getirildi, bu kararı alan hakim hiç mi "yav ne alaka?" diye sormadı? hayır başlık da gündem olmamış, 3 giri var yalnızca. google önbellek web arşivi

neyse, biliyorsunuz yeni türkiye'de sulh ceza hakimliklerince erişim engeli kararı getirilen olaylar "asla ve kat'a yaşanmamış" sayılıyor. yerseniz.
    mesela (bkz: #109115137)

web arşivleri
    https://teyit.link/zyqlrdv
  • haberim yoktu, yargı sağolsun öğrendim. had bilmemektir!
  • yine gizli kapaklı işler söz konusu anlaşılan.

ortada çekinilecek, alengirli bir durum yoksa niye entry sildirmeyle uğraşsınlar? gözlerden kaçırılan bir şey var demek ki.

türkiye'nin mikrodan makroya tüm tarihi yazılabilseydi keşke. aziz milletimiz ne herzeler yiyor, her şeyi öğrenebilsek.
  • erişim engeli sayesinde haberdar olduğum konu.
  • bu olaylar neden ses bulmuyor ben anlamıyorum. doktoru ayağına getirten kaymakam o sırada doktoru bekleyen hastaların tedavisini engellemektedir. gerek aile hekimliğinde gerek hastanede... ayrıca bir kaymakam ya da kaymakam eşi, çocuğu neden aile hekimine ya da hastaneye gidemiyor? zaten 100 korumayla geziyorlar.
  • normaldir orta doğu ülkelerinde bu tür şeyler. daha alışamadınız mı kuzular?
  • hekiminin arkasinda duramayan bashekimin halt etmesidir. orada zor şartlar altinda calisan doktoru boyle idarecilerle yuz goz etmemesi gerekirdi. ulkenin her köşesinden liyakatsizlik akiyor. ayrica kaymakamlarin bu tarz istekleri de ilk kez yaşanmıyor. birileri dur desin sunlara da. ne hakla doktoru ayagina cagirip vatandaşın hizmet almasini engelliyorsun?
    bu arada sildirdigi iyi oldu. yoksa duymayacaktik.
hesabın var mı? giriş yap