şükela:  tümü | bugün
 • altıncı kitapdan sonra içeri bayagı belli olmaya baslamıs kitap. bunlardan benim 7 inci kitapla ilgili prophecyim:
  --- spoiler ---
  - harry nin voldermort u oldurmesinde neville buyuk rol oynayacak. snape de buyuk ihtimalle harry'e yardım edecek.

  -bir sekilde sirius black hikayeye geri gelecekve harry nin voldermort u oldurmesinde buyuk rol oynayacak.

  -ron hermoine ile harry de ginny ile mutlu mutlu yasayacak.

  -ogrencilerden biri hogwarts da ogretmen olacakmıs ama bu direk harry, ron ve hermoine olmadıgı için(ole dedi rowling) buyuk bir ihtimalle neville olacak. olmadı luna dır kesin.

  -luna lovegood hikayede önemli bir rol üstlenecek.

  -hermoine houseelfleri ile ilgili yasaların değiştirilmesinde buyuk bir rol oynayacak.

  -malfoylardan biri olecek.buyuk ihtimalle lucious.

  -ana karakterlerden biri olecek bu buyuk ihtimalle hagrid olabilir. ya da weasleylerden billy ya da percy olabilit. hatta percy nin olmesi cok yuksek ihtimalle. ama yuzde doksan dokuz weasleylerden baska birini oldurmeyecek rowling.
  --- spoiler ---
 • j k rowling in mugglenet ve leaky cauldron a verdigi röpörtajda ciddi olarak 2006 da yazmaya baslayacagi kitap. yavas yavas planlara baslamis ama kesin bir sey yokmus daha. üçüncü çocugu mackenzie de daha bebek oldugu için aceleye getiremiyormus.altinci kitap yeni çikti ama biz heyecanla bekliyoruz.yazmasi insallah 2 sene daha sürmez.1990 dan beri bu isle ugrasiyor.artik bitsin, sabir kalmadi!
  (bkz: yüzsüz)
 • harry potter serisinin son kitabi. j k rowling bu kitabi yazmayi bitiremeden basina birsey gelecek diye cok korkuyorum ben*
 • half blood prince'de birakilan acik kapilar nedeniyle 1000 kusur sayfa olacagini tahmin ettigim, ama su anda linkini bulamadigim bir roportajda j k rowling'in 5. kitap kadar uzun olmayacagini acikladigi harry potter kitabi.

  edit: su roportajda gecmektedir bu bilgi:
  http://news.bbc.co.uk/…0/newsid_4690800/4690885.stm
 • ''harry potter ve demokrasi savaşçıları'', ''harry potter ve türkiye'nin avrupa birliği'ne üyelik süreci'', ''harry potter ve ermeni soykırımın ucundaki isim'' gibi oldukça vurucu bir isme sahip olmasını beklediğim serinin son kitabı.
 • http://www.sihirbaslasin.net/…p?name=sb&file=kitap7
  linkte sabırsızlıkla beklediğimiz kitap hakkında oldukça fazla olasılıktan bahsedilmiş.
 • miranda priestly'nin kızlarının, şu an, noel tatillerinde okumakta oldukları kitap...
 • başlarken onbeş onaltı yaşlarında velet olduğum serinin, evlenilecek yaşa geldiğimde çıkacak olan son kitabı. rowling deli para kırdı yavaş yavaş yazma ve iki senede bir kitap yayınlama stratejisi ile. çekilen filmlerde cabası tabi.
 • yine butun kitapları bir daha okumak zorunda bırakıcak kitap..rowling o kadar uzun surede yazıyor ki unutuyor insan ister istemez ne oldugunu..yine de heyecanla bekliyoruz efendim..