şükela:  tümü | bugün
 • gelene vurmuş kaçan kurtulmuş.
 • skandalının moda dünyasını ve kırmızı halıları da etkileyeceği pis sapık. marchesa markasını çok sevsem de sektörün mafyası olmuşlar.

  http://www.hollywoodreporter.com/…ough-spot-1046926
 • en son itiraf cara delevingne'den geldi https://www.instagram.com/p/bahc485frvx/
 • yönetmenin yatak odasıını türk filmi fantazisi sanırdım, yapımcının yatak odasının yanında amatör kalıyormuş.

  bu arada alt-right'çıların siyasi medyasında fazlaca ilgi görüyor ve hillary ve obama ile birlikte fotoğrafları yayınlanıyor.

  işin ilginç kısmı şu, bannon'un kendisi vaktinde weinstein ile iş tutmuş: https://www.apnews.com/…ad-ties-to-harvey-weinstein

  dahası trump'ın da kendisiyle fotoğrafları var: https://imgur.com/a/8rw1f

  bizdeki cemaat siyaset ilişkisi gibi resmen. kimin eli kimin cebinde, weinstein'inki nerede belli değil
 • hollywood un en hızlı adamı.
  eylem iki taraflıdır. tek suçlu kendisi değildir.
 • 2015'te de ses kayıtları ile tacizci olduğu baya baya ortaya çıkmış ama bölge savcısı işi savsaklamış. bunda weinstein'in savcıyı maaşa bağlamış olması ne kadar etkilidir bilemiyorum tabii.

  "the ınternational business times reported last week that vance (district attorney) had received $10,000 in campaign contributions from weinstein's lawyer david boies after the decision, and more than $50,000 since 2005."

  https://www.buzzfeed.com/…erm=.sjdjvmdye#.dirnqwmag
 • yaptığı ettiği herşeyin ilgili camiada açıkça bilinmesine rağmen bugün hakkında bu karalamalar yapılıyorsa bir şekilde kardeşliğe ihanet etmiş olabilir. camiasını kızdırmıştır. bugün onu kınayan başkanlar daha öncesinde onunla her türlü eğlencede birlikte yer almışlardır. (nasıl bir adam olduğunu neler yaptığını bile bile) taciz edildiklerini idda edilen kadınların yaşadıkları şey taciz değil prosedürdür. kişisel görüşlerim bunlar.
 • oha sene olmuş 2017 hala nuri alço gibi tipler hollywod'u yönetiyor ha vay anasını ya. bir 70lerin yeşilçaminda olur öyle şeyler sanırdım. onca fantastik filmler üreten hollywood'un kendisi ucuz bir yeşilçam nuri alço filmiymiş. güya yetenekli aktrislerin hepsi de yatakta telefonla konuşan zengin herifin göğüs killarını sıvazlayan ahu tuğba.
 • hollywood dan pis kokular eksik olmuyor...
  the godfather romanında bile geçerdi ki o da 1950 leri anlatırdı.
  şu yatağından at kafası çıkan film yapımcısına ziyarete getirilen çocuk star hikayesi
  yani hollywood eskiden bundan da beterdi...devir değiştiği için ortaya çıkıyor bunlar...
  adamın ne olduğunu tüm hollywood biliyormuş işte....
 • filmlerini ayıla bayıla izlediğimiz, kendilerini de sevdiğimiz pek çok ismin rezil özelliklerinin olduğunu gösteren vakadır da harvey weinstein. 26 yaşından beri sektörde bu herif. 30 yıl olmuş sanırım. 30 yılda sarkmadığı, taciz-tecavüz etmediği kadın kalmamıştır. jessica chastain "bu bir sır değildi, herkesin konuştuğu bir şeydi, ben bu konuda uyarıldım," demişti twitter'dan. angelina jolie, "beni taciz edince bir daha onunla çalışmadım ve herkesi uyardım," demiş. keza gwyneth paltrow da uyarmış kadınları. yani meryl streep'in, ben affleck'in, leonardo dicaprio'nun, matt damon'ın dediği gibi bir sır değildi. herkes bu leş herifin leşliğinin farkındaydı. ama ödüller, şan, şöhret, para, kaliteli filmler hollywood'taki çoğu kişinin gözlerini de, vicdanlarını da kör etmiş. mevzu patlak verince herkes "valla onun böyle birisi olduğunu bilmiyordum," demeye başladı. gel de inan. 5 yıl olsa (bir ihtimal) inanacağım da 30 yıl. herif 30 yıldır sektörde.

  tabii herkesin leşliğinin farkında olduğu bu adamla şöhret için çalışan kadın yok mu? var tabii ki. mesela amy adams, david o. russell'ın leş birisi olduğunu bile bile onunla 2 filmde çalışmıştı. pek çok kişi de weinstein'in karakterini bile bile onunla çalıştı. "bilmiyordum," diyenlere inanmıyorum dediğim gibi. ama "tacizi önemsemeyip onunla çalışan kadınlar" ya da "olaylara seslerini çıkarmayanlar" ya da bu skandaldan dikkatleri çekmek için nemalanmaya çalışanlar falan weinstein'in sapık olduğu gerçeğini değiştirmez. yukarıda dendiği gibi koca hollywood'un yeşilçam filmlerindeki sapık patronlardan farkı yok. leş bir sektör. herkes fazlasıyla günahkâr. trump'a çakıp çakıp bu adamla aynı sofralara oturmayı mideleri alabilmiş. bu arada pek sevdiğim scorsese de bir zamanlar polanski hapsedildiğinde -13 yaşında kıza tecavüz nedeniyle hapsedildi- salıverilmesi için kampanya başlatarak üzmüştü. son olarak: damon makale iddialarını yalanlayıp "konu ben değilim, konu tacize uğrayan kadınlar," diyerek bu işten yırtmaya çalışmış. weinstein ise avrupa'ya seks bağımlılığını tedavi etmek için gitmiş, leş herif.