• bu tür başlıkları hep görür, elimin, dilimin, gönlümün yettiğince yardımcı olmaya çalışırdım. kader de böyle başlık açmak da varmış. arattım biraz, aramaya inandım ama bulamadım bu olaya dair bir başlık, açıldıysa ve bulamadımsa demek ki tam inanmamışım aramaya.

az evvel twitter'ı kurcalarken gördüğüm ana gibi anadır.

olay

olayın özeti de; semra hanım antalya'da yaşıyor ve küçük bir evlat sahibi. geçimini de sanıyorum evlere gündelik temizliğe giderek sağlıyor. oğlu ameliyat olmuş, allah şifa versin. ameliyat sonrası semra abla evlere temizliğe gidemediği için, evde, hem oğluna bakıyor hem de sipariş yaprak sarması yapıyor dışarıya...

antalya'da yaşayan gönlü güzel insanlar semra ablaya bir yardımcı olmayı düşünebilir, antalya'da yaşamayanlar da yemeğin bedelini kendisine iletip, semra ablanın orada durumu olmayanlara dağıtmasını sağlayabilir.

hatta daha güzeli, antalya'da olmayanlar, semra ablaya dolmaları sipariş versinler, antalya'da olan yazarlar da o dolmaları alıp antalya'daki evsizlere, maddi durumu çok kötü olan insanlara dağıtsınlar. bence bu daha iyi bir fikir oldu.

hadi bee. bi el atın.
  • hem hayırlı hem de lezzetli bir kampanya olacaktır.

birbirimizi yemeye ara verip sarma yiyelim gelin.
  • helal olsun ona dediğim güzel anne.
  • up. erkek halimle bana da ogret ben de yardim edeyim demek istedigim annedir. ne yazik ki farkli bir kitada yasiyorum.

haydi sozluk, sarma yemeye.
  • hep beraber yükleniyoruz arkadaşlar.
  • biliyorum son zamanlarda ülkemizde yaşananlar hepimizi üzüyor. ama bizim ülkemizde sadece hırsızlar ve kötüler yok. umudumuzu kaybetmeyelim. işte bu başlık ve içeriği de bunun kanıtı. eminim o kadıncağız siparişlere yetişemeyecektir. iyi insanlar iyi şeyler yaparlar.
  • çağrısında dini alet etmeyen, üreten, anne gibi anne.
  • elleri öpülesi annedir böyle başlıklar görünce umudum artıyor nedense up up!!
  • allah kendisine güç oğluna derman versin dediğim annedir. umarım tez zamanda kendisine maddi manevi yardım elini uzatacak yardımseverler çıkar.
  • 2 kg şimdiden siparişini verdiğim annedir.
hesabın var mı? giriş yap