• bedava yarrak var desen gotunu acip kosarak gidecek insanlar var.
  • biz bu değildik!
  • bizim halkımızın en büyük zaaflarından birisi de bedava olan şeyler.

ihtiyacı olsun olmasın bedava diye en alakasız şeyler için bile izdiham yaratabilirler.

bedava çük dağıtsınlar , lazım olur diye alıp mutant gibi iki çükle gezerler o derece yani.
  • böyle olayları halk olarak kaldıramıyoruz. kapalı ortamda gösteriyi yapıp daha sonra etrafa tek tek dağıtırsak sorun çözülür. durumun böyle olacağını kestiremeyip halkı o duruma düşürenler de suçludur. ben bedava dağıttım banane deyip işin içinden çıkılmaz. farzedelim ki bir çocuk orada ezildi! suçlu ezen mi? halkı o olaya çeken mi? artık akıllanmamız gerektiğini gösteren olaylar.
  • dibini sıyıran insanları izledim.
  • (bkz: mağara)
  • sen şimdi buradan eminönü'ndeki baklava izdihamına gidersin kesin.
  • yok be koc, biz aslinda hep buyduk...
  • bim'den bugün dondurulmuş künefe aldım. fiyatı yaklaşık 5tl civarıydı, 2 adet var içinde. fırında güzelce kızarttım. şerbetini döktüm. üzerine de yine bim'den aldığım maraş dondurması koydum. 10 numara 5 yıldız oldu. dışarıda bir çok yerden yediğimden daha güzel oldu. 2 adeti toplam 5tl eden tatlı için bu ilkellik neden? bedavayı ne kadar seviyoruz allah'ım. neredeyse uğrunda ölecek kadar seviyor insanımız.
  • yamyam sürüsü gibi. bir tabak künefe 12 -15 lira lan. sigara parası amk. değer mi insanın kendini bu şekilde rezil etmesine vay anasını ya. bedava bok var deseler kaşığını alıp koşacak millet. yukarda biri de biz böyle değildik yazmış. tam olarak böyledik kardeş. hiç şüphem yok bundan. barbar sürüsü.
hesabın var mı? giriş yap