• bedava yarrak var desen gotunu acip kosarak gidecek insanlar var.
  • bizim halkımızın en büyük zaaflarından birisi de bedava olan şeyler.

ihtiyacı olsun olmasın bedava diye en alakasız şeyler için bile izdiham yaratabilirler.

bedava çük dağıtsınlar , lazım olur diye alıp mutant gibi iki çükle gezerler o derece yani.
  • künefeye zehiri bi vereceksin var ya ülkedeki medeniyet seviyesi 1 saate 30 kat artar dediğim olaylardır.

göründüğü kadarıyla hiç bir şekilde açlıktan ölmeyen tiplerin arasında yaşanan sefil olaylardır. ulan bir de hatay amk muhtemelen evinin altında en kralını 5 liraya dondurmalısıyla alabiliyordur.
  • yok be koc, biz aslinda hep buyduk...
  • ortam kalabalık, önlerdeki herkes biliyor ki arkada daha almayan insanlar var. herif buna aldırmayıp tepeleme doldurduğu tabağının üstüne ağzına da sıkıştırmaya çalışıyor. lan tadımlık tatlı dağıtmışlar, al bir tadına bak, sonra çekil arkadaki de alsın. bolluk zamanı böyle yapan mahluk açlıkta ne yapar düşünemiyorum. umarım soyunuz tükenir diyeceğim de, en çok çocuk yapıp sokağa salan aileleri de bu tipler oluşturuyor işte. keşke boğazına takılaydı da boğulaydın rezil herif seni.
  • bim'den bugün dondurulmuş künefe aldım. fiyatı yaklaşık 5tl civarıydı, 2 adet var içinde. fırında güzelce kızarttım. şerbetini döktüm. üzerine de yine bim'den aldığım maraş dondurması koydum. 10 numara 5 yıldız oldu. dışarıda bir çok yerden yediğimden daha güzel oldu. 2 adeti toplam 5tl eden tatlı için bu ilkellik neden? bedavayı ne kadar seviyoruz allah'ım. neredeyse uğrunda ölecek kadar seviyor insanımız.
  • ben bu videodan şunu anladım bu halka herşeyi yap sesini çıkarmaz ama bu milleti aç bırakmayacaksın aga. aç kalırsa gözünün yaşına bakmaz birbirini yer bunlar amk. adam künefenin peynir kısmını tabağa koyar koymaz eliyle alıp ağzına atıyor lan bu nasıl açlık bu nasıl yamyamlık amk. asdafasds
  • bu görüntüleri aborjinlere izletsen,
    oha lan ne vahşi kabileler varmış derler.
  • mavi tişörtlü tazmanya canavarı ve künefe peynirini spagetti gibi emikleyen kır saçlı!

sizin ben ruhunuzu sikeyim e mi? gece gece tiksindirdiniz hayattan.
  • yakın bir arkadaşımın tam da bu konuda güzel bir fikri var.

formulü buraya bırakıyorum denemesi bedava

1. 1 - 2 hafta önceden belirlenen bir bölge de bedava baklava veya künefe dağıtılacağı bilgileri yayılıyor.

2. belirlenen bölgede genişçe bir çukur kazılıyor ortasına da bedava künefelerin dağıtılacağı masalar ve tezgahlar konuluyor.

3. gün gelip çattığında malum kitle tamamen sıradan yoksun ve düzensiz bir şekilde alana hücum edilmesi sağlanıyor. (kesinlikle bir müdahale edilinmiyor zaten malum kitle kendi düzensizliğinde çukuru gayet güzel dolduracaktır)

4. malum kitlenin tam hazzın doruk noktasında olduğuna emin olunduktan sonra çukur kapatılıyor

ve mutlu son.. kalan bilinçli kitleyle yolumuza devam ediyoruz.

not: bütün illerde ve bölgelerde eş zamanlı yapılırsa alınacak verim maksimuma çıkarılabilir.
hesabın var mı? giriş yap