aynı isimde "hayat (film)" başlığı da var
2080 entry daha
  • ölene kadar sürecek olan periyod. her gün daha da şaşırdığım, tam "tamam artık göreceğimi gördüm" dediğim anda henüz yola bile çıkmadığımı anladığım şey. gerçekten tanımlayamıyorum affet beni ekşisözlük. bazen eyle, bazen beyle, saçma sapan bir şey işte. günlerimiz dolsun da bir an önce naştingen diye bekliyoruz.
  • daha önce yazılmıştır eminim ama hayat gerçekten iğrenç bir şey. zaman zaman "yok ya, aslında güzel bir şey" falan diye düşündüğüm oluyor. ama sonra geçiyor. şu anda ömrümün kalanı sanki bir işkence. her şeyden çok sıkılıyorum, hiçbir şeyden zevk alamıyorum. sadece yatıp uyumak istiyorum.
  • bu hayat var ya bu hayat, bu hayat denen şeyde, bazı şeyler birtakım lanet olası pisliklere çok fena batıyor. ben burda 24 yaşında ödev yapmaya çalışıyorum, 4 yıllık okul bitirmişim, bu gerizekalı yanda tetris mi farmville mi bi boklar oynuyor, duyuyorum çıt çıt klavye sesini. güya hukuk okumuşum, ondan sadece 300 tl fazla maaş alıyorum. ve bu salak hala işten ayrılıp bankaya girmeyi falan düşünüyor. levye var mı levye? çekiç falan da olur.
3849 entry daha
hesabın var mı? giriş yap