• edit2: yardımın bulunduğuna dair şu habere ulaştım şimdi. poyraz efe umuyorum iyi olur.

3,5 yaşındaki poyraz efe akbaş, gerekli olan 5 bin lira bulunamaz ise, ölüme her geçen gün bir adım daha yaklaşıyor.

"çorum merkezde oturan akbaş ailesinin 3,5 yaşındaki oğlunun yaşaması 5 bin liraya bağlı. işsiz baba ev hanımı anne ve işsiz baba, yetkililere ve hayırsever vatandaşlara, "lütfen oğlumuzun yaşaması için bize yardımcı olun" diye seslendi."
    kaynak

bir el atılması ümidiyle...

edit: ben de ilgili haber sitesinde görüp paylaştım, hesap numarası vs gibi bilgi alabilecek olan varsa paylaşırsa faydalı olacaktır.
  • çorumlu vekillere falan sesini duyursa bir şeyler ayarlarlar bence. (bkz: up)
  • allah yardimcilari olsun. kaynak
  • bes bin lira lokal bir tampon olacagindan dolayi bence bu aileye balik tutmayi ogretmeliler. allah korusun kotu bi durum evet ama bizim turk milleti yumurta delige gelince is yapar ya biraz ona isaret cakan bir durum. cocuk o raddeye gelene kadar baba neden is bulmamis ? cocuk yapmaktan baska bir atraksiyonu olmayan hayatta eglence icin cocugu dogurup bereketiyle gelir lafi kesin referans alinmistir. calisma kismi, okuma kismi caiz degil dine tabi degil tabi dua edelim yeter !(bkz: çalışmanın ve okumanın ibadete yakın olması)
hesabın var mı? giriş yap