şükela:  tümü | bugün
  • yakında piyasaya çıkacak olan levent yüksel albümünün muhtemel adı. söylemeyi sevdiği arabesk şarkıları söyleyecekmiş bu albümde. ne söylese dinlenir zaten.

konserlerden, televizyon programlarından falan tahmin yürütürsek, yalnızım dostlarım ve allahım neydi günahım albümün içerisinde yer alacak gibi görünüyor. benim umudum kış güneşini de söylemesi yönünde.
  • orhan gencebay'dan yarabbim'i de içerecek, sabırsızlıkla beklenen albümdür. 1-2 hafta içinde çıkması bekleniyor.
  • çıkmıştır
  • ne gerek olduğu anlaşılamayan albüm. bu deniz bitmedi mi artık? herkes yaptı, söyledi, dinledik, e yeter.
  • zerrin özer : her şey seninle güzel

nedense bu şarkıyı 3 sene boyunca gayet de seviyeli olmayan samimiyetin b.kunu çıkarttığım erkek arkadaşımın en yakın arkadaşımla çıkmaya başladığını öğrendikten sonra dinlemeye ve şarkıyla beraber pipili şahsı yad etmeye başladım. çıkmaya başladıklarını öğrenmeden önce nasılsa bana aşık diye geziyor, eğleniyor erkeklere mavi poncuk dağıtıyordum. durumu kukulu şahısın pipili şahsa olan bana söyletme ısrarı sonucu pipili şahıstan öğrendim. o ana kadar gayet mutlu olan ben olaydan sonra bir mahsun kediciğe dönüp aşk şarkıları dinlemeye başladım, kilo aldım, kendimi eve kapattım. ben nerde yanlış yaptım diye sorguladım. kukulu ile kankiliğimiz boyunca pipiliye yaaa kukulu çok güzel bir kız değil mi o benim en güzel arkadaşım şeklinde kukuluyu pazarlayıp kukuluya ise pipili çok iyi bir sevgili bak kesinlikle pipili gibi oğlak burcu bir adam bul kendine şeklinde pipiliyi de ona pazarlıyormuşum meğer. hatta ileri gidip bilimum sosyal medya hesaplarından kendi ellerimle pipili ile kukuluyu arkadaş etmişim. kendilerinden kukulu ve pipili diye bahsetme sebebim onların ilişkisinin gözümde sadece pipi ve kuku ilişkisi olmasından mütevellittir. neyse efenim zaten bebekliğimden beri dalgın sakar ve saf bir insanımdır. hayat bana daha dikkatli olmayı acı bir şekilde öğretti. mahsun kedicik halim 2 senedir azalarak devam etmekte. işte insan bu aşk oyununda karşısındakine yenilince çekiyor acısını, bükemediğin bileği öpmek misali.
  • olmamış. yalan da hiç duygu yok mesela. levent yüksel'i severiz ama olmamış.
  • herkesin beklediği albüm.

ya da herkesin ihtiyacı olan şarkıların söyleyeninden daha güzel söylendiği albüm.

her sözünde, her söylenişte, her kemanda yüreğe dokunan bir albüm.

med cezir ile başlayan yolculuk benim için hiç bir zaman bitmedi bitmeyecek, sende elini bizden çekme levent yüksel
  • şarkı listesi:

1. kaderimin oyunu
    söz ve müzik: orhan gencebay

2. yalnızım
    söz: mehmet tahir paker - müzik: burhan bayar

3. itirazım var
    söz: behlül bektaş - müzik: rıfat şallıel

4. yalan

5. mutlu ol yeter

6. hor görme