şükela:  tümü | bugün
 • sözlükte nickini hatırlamadığım bir yazardan duymuştum da inanmamıştım. varmış ya böyle tipler, sikko penisel orgazmlarla hayatlarını idame ettiriyorlar, nasıl yapıyorlar hiç anlamıyorum.. kardeşim hayattan hiç mi zevk almak istemiyorsunuz, hayat kalitenizde artış yaşama gibi dertleriniz hiç mi yok? batıda prostatik orgazm yaşanmayan sevişmeye önsevişme bile demiyorlar, prostatik orgazm yaşamayan erkeğe kıçlarıyla gülüyorlar. ama türkiyede 40 yaşına gelmiş koskoca tiplerin bile prostatik orgazm yaşamadıklarını itiraf etmelerine şahit olabiliyoruz.

  bir de zır gibi, zil gibi, deli gibi cahil bir kesim var, onlar prostatik orgazmı hayatlarında duymamış oluyor. onlara ise söylenecek bir şey yok, sadece gülüyorum..
 • sanırım kadınlarımızın "15-20 dakikada hemen sikeyim şu adamı da başka maceralara yelken açayım" anlayışı yüzünden böyle erkekler varolabiliyor. erkek dediğin çiçek gibidir. emek ister. ilgi ister. ona bir dildoymuş gibi yaklaşmak, onun, prostatik orgazmla önü açılacak gerçek bir erkek olma şansını yok eder. evet kıro kadınlar yüzünden erkeğimiz çiçek olduğunu unuttu ve bir dildoya dönüştü, cansız, mevli, ağızsız bir dildo.

  penisel orgazmlarla nereye kadar? sen türkiye'sin, büyük düşün.
 • vay be. prostatik he mi? ulan iki saattir başlığa bakıyorum aval ha aval. kendime gelemedim. prostatik he? inşaat mühendisi olarak mı uyandık ne bok yedik diyorum kendi kendime. aylardır uyuyo gibiyim lan, hemen içeride yatan biraderimi uyandırıp, mani düzüvermişim şoktan:

  alper, tigana kovuldi mu?
  ıssız adam'ı seyrettün mi?
  kel borcun ödedi mu?
  şimdi tren kalkıyorrrrrrrrrrrr

  anaa, delirttiniz lan. benim olm bu erkek. safi şu orgazmı doludizgin yaşayalım, ekşi sözlük'te it çakal hakkımızda atıp tutmuş olmasın diye götümü parmaklıyorum iki saattir. aniden peder girip de şu halde yakalarsa beni, tabiatını prostatikerim haberin olsun.

  bu sözlükte üzerime oyunlar oynanıyor aga. birtakım dış mihraplara doğru namazlar kılınıyor.
 • bir türkiye gerçeği! köylülüğümüzü, lümpenliğimizi, sahte çağdaşlığımızı yüzümüze vuran bir turnusol kağıdı!!!1 benim bu erkek! sensin!!! hepimiziz!!! çünkü, sen ne kadar kendini geliştirmek için götünü yırtsan da, cilt cilt kitap devirsen de, kariyer basamaklarını dörder dörder çıksan da, bu ülkede "erkek" hala cinsel bir obje!! evet, sadece bir nesne!!! çünkü bu ülkede kadınlar hala, bak hala diyorum, yıl olmuş 2009! yıl olmuş 2009 yaaa ben daha bunun üzerine ne söyleyeyim ki?!?! bu ülkede kadınlar hala bekaretin bacak aramızda sallanan yılan balığında olduğunu düşünüyor!!!1 bekaret beyindedir, beyinde hayvanöküzleri!!! sen beyin ne biliyor musun beynini siktiklerim!!!!1 dirseğini gıdıkladıklarım!!! kaşlarını tükmüklediklerim!!! hala hem siktiğin erkek tecrübeli olsun, hem de başkasına vermemiş olsun istemiyor musun?! sana soruyorum, istemiyor musun?! bu nasıl bir mantıktır yææ?!?! kusmak istiyorum üstünüze başınıza!!! ugg çizmelerinizin içini kusmukla doldurmak istiyorum!!!! amınagötünebaşınayanaktakibenlerineipeklenmiştüylerine sıçtıklarım!!! :((

  ben nasıl yaşayayım prostatik orgazmı bu ülkenin kadınları bu zihniyette olduğu müddetçe? sen nasıl yaşayasın kardeşim?! biz nasıl yaşayalım?! kendileri kilitoral, vajinal, horizantal, vertikal bütün orgazmları iki saniyede bitirip götlerini dönüp horlamaya başladıkları müddetçe, biz nasıl yaşayalım prostatik, teleskobik orgazmları?!?! :(( bir de dökülmüşler yollara, yok efendim türk erkekleri gitsin, almanyadan oğlum gelicek. vay efendim siktirin gidin, fin erkekleri gelsin. filler siksin sizi!!!1 :(( kusmak istiyorum hepinizin üstüne!! melemen yiyip kusmak istiyorum!! domates kabukları böyle ıyyy!!!!1

  edit: lan oğlum bunun için götümüzü parmaklatmamız lazımmış ya lan! oğlum niye baştan söylemiyorsunuz, rezil ediyoruz kendimizi burada. duyan da çeperlerde sürekli kaşıntı var zannedicek amına koyim! istemem oğlum ben o zaman prostatik, pinomatik falan! kalsın.

  eee şeyy... kızlar? küstük mü? ya ben öyle bi an sinirle şey yaptım ama siz bakmayın ona yaaa. sonuçta içimde kötülük yok biliyosunuz. anlamam zaten ben öyle prostatik, termostatik, o şekil şeylerden. barıştık di mi? ;)
 • - abi sen hiç prostatik orgazm yaşadın mı?
  + ne diyon lan yavşak? seni bi sikerim prostat olursun.