şükela:  tümü | bugün
  • böyle insanlar elbette vardır. ne yapacaklarını bilemezler. ya da yapacakları bitmiştir artık.
    bir tanesi de benim.her şeyim var. alışveriş mağazalarına bile gidemiyorum. giysi mi ? 2 yıl yetecek kadar var fazlası vardır.ayakkabı mı koyacak yer kalmadı. telefon elbette birkaç tane.ev dayalı döşeli borcu bitti.araba düz ve otomatik ayrı ayrı bir de suv var.amacım hayatımı anlatmak değil a dostlar. 39 yaşındayım elbette okul da çoktan bitti. son bir yıldır sadece 3 öğün yemek yiyip uyuyorum.bunu düşünüyorum. satın alacak bir şeyim yok.evlenmek istemiyorum.hobi mi ? iyi bir gitaristim. daha napayım ebru kursuna gidecek halim yok.yani sanırım her şey bitti artık.bu gün daha şiddetli hissettim bunu.koca optimumu gezdim hiçbir şey lazım değil bana.ve sakın yanlış anlamayın milyoner falan değilim. aylık 25-30 bantlarındayım sadece. içkim kumarım olmadığından agresif şekilde birikiyor. geçen ay internet şubesinden ellerim ağrıyana kadar havale geçtim hesap numarasını bulabildiğim hayır kurumlarına. çok mutlu olmadım belki de iyi biri değilimdir. bu ay yine geçeceğim.ilaç kullanmaya başladım psikiyatriste gidiyorum. yapacak hiçbir şeyim olmadığı ise açık.