• bir nevi portal, boşluk, paralel evren kapısı, karadelik olan hepsiburada.com hedesi.
    kargom şimdilik 17 gündür burada görünüyor ve hareketlilik yok. sanırım kırkı çıkması bekleniyor.*
  • bir hepsiburada deposunda yazan yazıya göre
    * eğer siparişiniz sık aralıklarla bulunduğu şubeyi değiştirip yolculuğuna devam ediyorsa bilin ki o mng kargodur, 3 gün içerisinde gelir.
    geldiği zaman güle güle kullanın...

* eğer kargonuz sadece arada sırada hareket ediyor, bazı günler dağıtıma çıkıp tekrar geri gidiyorsa o yurtiçi kargodur.
    sabredin ve gelmesini bekleyin...

* eğer siparişiniz hb depo transfer merkezi'ne gitmişse ve haftalardır hareket yoksa bilin ki o hepsijettir.
    boşuna kargonuzun gelmesini beklemeyin. merak etmeyin, o sizi bulur...
  • ürününüz burada gözüküyorsa; ürününüz daha üretilmemiş, hammadde temin aşamasındadır.
  • arkadaş anladık yoğunsunuz lafımız yok ama 1 aydır bu merkezde kargosu bekleyen insanlar var. yani böyle bir şey hangi yoğunlukta olabilir.
    benim de bir haftadır burda bekliyor kargom. o yüzden bir araştırma yapayım dedim, kimsenin nerde olduğunu bilmediği ve kargoların haftalarca beklediği yer olduğunu öğrendim. sizin de kargonuz burdaysa eğer boşuna beklemeyin unutun. bir gün elbet gelir.

edit: kargom orda bekledikten sonraki hafta başında elime ulaştı. uzun beklemedim, uzun bekleyenlere sabır diliyorum çünkü oraya ulaşmak çok zordu. ulaşamadım da zaten .
  • (bkz: gayya kuyusu)
  • bu a q yeri nerde arkadaşlar bilen varsa rica ediyorum yeşillendirsin. hb depo transfer merkezi yazıyor ama lokasyonu nedir buranın hepsiburada bunu da yazmak çok mu zor?
  • hepsiburada'nın ürünleri teslim etmemesi için teslim ettiği depo.
  • mafya gibidir. ürününüz buraya girer ama çıkamaz.
    atlantis gibidir. varlığı bilinir ama yeri bilinmez.

ürünüm en son buradayken cimere şikayet dilekçesi doldurdum. 3 günde geldi. ama siz denemeyin.
  • istanbul'dan verdiğim sipariş adana depodan geliyor dalga mı geçiyorsunuz amk
  • görsel

28.07.2020 ye kadar gelir merak etme gelmezse şikayet kaydını açarız dediler.
hesabın var mı? giriş yap