• şu birlik ve beraberliğe en çok ihtiyaç duyduğum günlerde, bana destek olmuş sözlük yazarı.

(bkz: satın alınan evin ev sahibinin evden çıkmaması)
  • kırmızı papuçları ile tunalı hilmi'ye renk getirmiş bir yazar, hoş gelmiş, hoşça kalsın. seçime de bekliyoruz. *
  • bana hayatta olan tesadüflerin çok hoş şekile dönebileceğini göstermiş harikulade yazar, ayrancı'nın en başarılı akademisyenlerinden, muhabbeti kendisi kadar hoş ve en önemlisi daha çok tanıma fırsatım olsa dost diyebileceğim güzel insan :).
  • çok iyi ölü taklidi yapabildiğimi cümle aleme duyuran müthiş müzik zevki olan akademisyen.

tarzsın.
  • bazen sacmaliyorum, karsimda kardesim varmis gibi oluyor o da sacmaliyor. bazen denk muhabbetlere daliyoruz bir konu ustune, arkadasim gibi oluyor. bazen kasim-gozum agriyor, merak edip sorup duran bi abla oluveriyor. derdin olsa, derman ariyor. nese bulsan, yarenlik ediyor. tam kivaminda tuzu, antep fistigi gibi. * bana her gun hitabi degisiyor. bir bakiyorum "hey joey naber" yazmis, diger gun bakiyorum "napiyosun marcus" demis. bugun de paris'e ask tazelemeye gidecek. do not disturb. şşşş.
hesabın var mı? giriş yap