• (bkz: #45452030)
  • benimde başıma başka bir versiyonu geldi. kapaklı dolap siparişi verdik, kapaksız olanı geldi. siteden ticket açtım sonrasında bana ürünü kargolayın geri gönderin iade alalım dediler, kutusu atıldı dememe rağmen vs.
    sonrasında ne hikmetse şikayetimi buraya yazdıktan sonra bir bayan arayıp ürünün fotosunu çekip bana göndermemi söyledi akabinde ürünün fiyat farkı hediye çeki olarak gönderildi.
    sürekli bu siteden alışveriş yapmama rağmen yavaş yavaş benide kaybetmek üzereler.
  • geçen hafta sipariş verdiğim 6 adet 4 lü gilette fusion yedek tıraş bıçağı dün kutudan 5 tane çıktığında yaşadığım durum. hemen kendilerini aradım ve durumu ilettim. not aldılar ve umarım burada yazılanlar gibi sonuç alınamayacak bir durumla karşılaşmam. karşılaşırsam da 29 tl ye bir müşterilerini satabildiklerini görmüş olurum. ilerleyen süreçleri burada belirteceğim.

edit: 3 gün önce sürpriz bir şekilde kargo ile eksik ürünü getirdiler sağolsunlar. beklemiyordum teşekkür ediyorum kendilerine...
  • az önce başıma gelen durumdur.

90 liralık pakette 6 üründen sadece bir tanesi çıktı. kargo firması da bırakıp gitmiş güvenliğe, ne tutanak tutabildik ne başka bir şey. hepsiburada bizi şaşırtır da gönderimi yapar mı , emin değilim.
  • az önce başıma gelen olay.
    melsan elektrikli battaniye satın aldım (almaz olaydım). paketin kutusu yırtık ve bandı açık olması ilk şaşırmam oldu. neyse dedim kontrol edip yollamışlardır belki dedim. ürünü çıkardım ve içinden prize takmak için olması gereken kablosu çıkmadı. durumu telefonla arayarak ilettim. 7 ile 10 gün arasında işleme alınacaktır dedi görevli. ben üşüdüğüm için aldım ama 1 hafta daha üşüyeceğim anlaşılan. karşındaki de insan yani bağırıp kızamıyorsun. neyse umarım dikkate alırlar.

satıcıyı da ekleyeyim de sizler dikkatli olasınız: indirimshop
  • 633067323 nolu siparişim bir ürün eksik geldi. eksik ürün başvurusunda bulundum. bakalım ne zaman dönecekler.
  • eski bir hepsiburada satıcısı olarak şunları söyleyebilirim;

öncelikle mağazaların sipariş verdikten belli bi süre içerisinde kargoya vermeleri gerekli aksi takdirde puanları düşüyor. eksik ürün göndermelerinde ki amaç ise sipariş verdiğiniz ürünlerin ellerinde istediğiniz adette yoksa olanı gönderip borca düşmemek, daha sonra iptalini sağlayabiliyorsunuz.
    size bilgi veremiyorlar çünkü irtibat numaraları yalnızca hb de tutuluyor diğer hiç bir satıcı iletişime geçemiyor. anca siz satıcıya ulaştığınız da durumu size izah edebilir. siz de sorunlarınızı mail yada soru yoluyla hb iletiyorsunuz hb de satıcıya.
    hb nin kendi sattığı ürünlerde bile bu ve benzeri tedarik sorunları yaşanabiliyor.
    bu tarz durumlarda direk satıcıya ulaşıp sorunu çözebilirsiniz . baktınız olmuyo hb yi arayıp şikayet edeceğinizi söyleyin her satıcı hb den çekinir korkar :)
  • bana kombi yollayıp bacasını yollamamışlardı,o derece ilgililer kurumsal ! şirketmiş.
hesabın var mı? giriş yap