şükela:  tümü | bugün
  • en güzel duyguların sahibi aşk şarhoşu sevgilidir. benimdir bu. her sabah sektirmeden, uyanır uyanmaz yazar sevdiceğine. ama öyle rutine bağlamaz. rutin kimsenin hoşuna gitmez. kimi zaman, sadece "günaydın" derken, kimi zaman "günaydın gecem, gündüzüm", "günaydın aşkların en güzeli, en sıcağı, en birtanesi" gibisinden romantikleştirilir. ha bunun yanında mesaj atmak elzem midir? değildir. rutine bindirmeyin demiştim. bazen de arayın olm. aramadan olmaz. hep ben atıyorum, niye o atmıyo diye de ergen triplerine girmeyin. yaş 15 felan değilse. akışına bırakın. gün gelir de o mesajı atacak kimse kalmazsa, o zaman görürsünüz kıymetini.

edit: ne pis adamlarmışınız.
  • eski sevgili mertebesine ulaşması yakındır.
  • günün birinde tekmeyi yiyeceği malumdur. ne çocuğunuzu ne de sevgilinizi şımartmayın. adam olun lan.
  • deger verilmeyen ve dahi verilmeyecek sevgilidir. böyle ince dusunceli oldugu icin siradandir. kizin dusunmesi gereken incelikleri o dusundugu için herhangi bir odundan daha asagi mertebededir.

erkek: gunaydin askim, evimin biricik prensesi :-)

kiz: gunaydin :-)
  • bir gün mesaj atmamaya başladığında ya da atmayı unuttuğunda başının eti yenecek olan sevgilidir aynı zamanda. "başkası mı var" imalarından, "sen beni sevmiyorsun artık" yorumlarına...
    halbuki hiç böyle bir incelik yapmamış olsaydı bu tür yorum ve suçlamalara maruz kalmamış olacaktı.*
  • sizden önce kalkar.
    itina ile her sabah değişik özelliklerde olan paragraf ve deneme niteliğinde olan mesajını yazar, smileyler ile süsler. uyanma vaktinizi denk getirerek o mesajlar ile saldırıya başlar.
    şimdi bu zamanlar böyle olan bir insan, sonraları kahvaltınızı da uyanmadan evvel hazırlayıp, yatağınıza getirir. hadi kahvaltı olmadı, bir fincan filtre kahve demleyi verir.

edit1: denedim gordum ki evlendikten sonra da kahvaltiyi hazirlayip, kahvemizi pisiriyor. durmayin ve direk kiymetini bilin.
  • bir süre sonra mesaj bile atmayacaktır.çok heyecanlanmayın.
  • aşık-tır. ne vakit o aşk biter veya ayrılır sevgililer, o zaman mesaj da atılmaz / alınmaz.
  • aynı zamanda ilk ilişkisini yaşayan sevgilidir. üstüne düşmeyin üniversitede kimsenin götünü kaldırmaması gerektiğini öğrenir.
  • dunyada tek basina savrulan yapraklardan farki olan insan.. millet buna salak vs diyecektir, klise olmakla suclayacaktir vs. asla vazgecmesin..
    ben hayatimda hic her gun gunaydin mesaji almadim.. hic atacak kadar yogun bi ilisk de yasamadim.. simdi yas otuzu vururken, zamaninda ezdigim ergenlerin ve asik olunca ergrnlesenlerin kiymetini daha iyi anliyorum..
    hayat bok gibi,her adimda sikilmemek icin gotu kurtarmak, her gun savasmak lazim.. butun bu riyakarligin egonun ve kalpsizligin arasinda birisi sabah uyannca ilk sizi dusunmus lan..
    bunun kiymetini bilin.. o sevgili ki, kolu bacagi kopsa bile hala asik asik bakilmayi hak eder benim gozumde..