şükela:  tümü | bugün soru sor
 • oldukça şaşırtıcı olan durum.

  özellikle ekşi ve sosyal medyada yaşları 20-25 civarında olan ergenlerde görülüyor bu. adamlar 24 haziran cumhurbaşkanlığı başlığı altında erdoğan'a %35 ince'ye %40 yazıyor. ulan bu adamın ölüsü %45 alır her halükarda. neyinize güveniyorsunuz?? adam sizi defalarca, hem yerel hem genel seçimde, hem de referandumda tokatlamış. her seferinde umut bağladığınız adamları hezimete uğratmış. izotop muharrem'in tabiriyle yenmiş de yenmiş.

  zilyon tane başlık açıp kendinizi tatmin ediyorsunuz. erdoğan kaybedince gideceği ülke diye başlık açmış adam. lan üzerine 3 helikopter adam geldi kaçmadı da seçim kaybedince mi kaçacak?? yok saray'ın erdoğan'dan sonraki hali, yok erdoğan kaybedince olacaklar bilmem ne diye zihinsel mastürbasyon yapmak için heba ediyorsunuz kendinizi.
  bakın gençler, her seçim öncesi böyle atıp tutmak için harcayacağınız zamanı ders çalışmakla falan değerlendirin. belki adam olursunuz da şu boktan hayatınız sona erer, memlekete faydanız dokunur. ya da en kötü türkiye'den siktir olup gidersiniz de biz da kafa dinleriz.
 • her seçim öncesi muhalefete verilen gaz olarak başlık açacaktım ama başlık çöplüğü yapmayayım dedim.

  her seçim aynı terane; "bu sefer olacak", "her şey farklı bu sefer", "meydanları görmüyor musunuz?", "adaylar çok iyi"...vb sözler seçim yaklaştıkça artmaya başlıyor. ama sonuç aynı; % 52

  anladığım kadarıyla amaçları hem katılım oranı ile uluslararası arenada seçimin meşruiyetini sağlamak, hem de kendi tabanında yaşanan koyduk mu hazzını katlamak.
 • sonrasında da “aslında biz kazandık” diyerek devam eder.
 • domates biber patlican kuyrugundaki comar ozguveniyle yarisacak ozguven.

  yallah patlican kuyruguna amk comari, belki bi 50 kurus daha indirim falan yaparlar. ehi ehi.
 • her seçim öncesi söylediğim. ''kusura bakmayın bu ülkede bilmem kaç yıldır iktidarlar başarıları ile iktidar olmuyor muhalefetin başarısız politikaları ile oluyor'' sözümden farksızdır. yani kendi yazıp kendi okuyan bir söylem
 • seçim sonrasında, türkiye'den siktir olup gitmek başlığına entry girerek devam etmektedir.

  not: bir muhalif
 • cahil cesaretidir,seçmen kitlesi diri tutulmak istenmektedir.baksanıza kılışdar özgüveni diye bir şey var.