• başlık yukarıya. umarım güzel bir yuva bulunur bu yavruya.
  • umarım onu sahiplenecek güzel bir aile bulur yavrucak.
  • --- spoiler ---

şimdi soruyorum yok mu aramızda insanlığımızı bize yeniden hatırlatacak ve umut olacak biri
    --- spoiler ---

ya arkadas nıye bu baskı?

lösev reklamında yavşak yavşak konuşan karı gibi, olayı niye dramatize ediyorsunuz ben anlamıyorum? insanlığımızı hatırlatacak falan umut olacak! yok amk dünya barışına katkıda bulunacak.
    hayvanın durumunu anlattınız anladık tamam. imkanı olan zaten alır da, burada insanlara duygu sömürüsü yapıp sağlıklı düşünmelerini bile engelliyorsunuz sinir bozucu...
    gaza gelip alacaklar kediyi, sonra da 2 hafta sonra sokağa salacaklar. bırakın gerçekten almak isteyen , yardım etmek isteyen o hayvanla bir empati kuruyor zaten.
    bir daha bırakmamak üzere alıyor. böyle gaza gelip bi heves alıp sonra sokağa bırakmıyorlar.
  • kendisini ömür boyu sevecek bir aile bulmasını dilediğim kedidir.

gerekli yerlere iletiyorum ilanı, umarım bir an önce sahiplenilir.
  • kedinin herpesli olması evdeki tek kedi olması zorunluluğu dışında fazladan bir zorluk çıkaracağını sanmıyorum. görmemesi de oyunlar oynaması ya da kendi ihtiyaçlarını görmesine engel olmaz. evinde kedisi olmayan biri sahiplenir umarım.
  • iyi uykular dilediğim hayvandır. insanda dahi ötanazi hakkının gerekliliğini savunan bir hayvan sever olarak, hayvanın ve insanın hayatını zorlaştırmaya gerek olmadığını düşünüyorum. bu dediğimden dolayı lütfen mesaj kutuma gelip bu konuda tartışmayınız. isterseniz kediyi sahiplenebilirsiniz.
  • umarım en kısa zamanda çok güzel bir aile bulur.

insanlar için ötanazi hakkının gelmesini isteyen güzel insanlarla karşılaşmamıza da vesile olmuştur kesinlikle desteklerim. fakat " insanlarda bile" derseniz her türlü eleştiriye ve saldırıya açık olmanız gerekir zira yaşama hakkı
    canlılar içindir hiçbir canlı diğerinden üstün değildir ( peşin açıklama: dini söylemleri herkes gibi algılamıyorum) bir diğer konu ötenazinin yasal olduğu ülkelerde vs her ötanazi isteyeni tamam deyip uyutmuyorlar belli prosedürü var ve en önemlisi insan bu isteğini dile getirebilir ister veye reddeder bu kedi ölmek istediğini dile getirdi mi

güzel bir yuvası olsun lütfen.
  • bırakın uyutulsun görme engelli hayvana ne eziyet çektiriyorsunuz.
  • uyutulmasini uygun bulanlar bile olmus, nereden baksaniz uzucu bir durum.
  • inşallah bir yuva bulursun, tatlı kedicik.
hesabın var mı? giriş yap