• 500 milyor tane reklam şirketi olan biri olarak beğendiğim reklam.

sanki bir boka yarıyor reklamcı olması da gelmiş ''edit: reklamcı'' yazmış. dünyanın en boktan reklamlarını da reklamcılar yapmıyor mu? senin en boktan reklamcı olmadığın ne malum? reklamcı olarak senin beğenmemen ne ifade etmeli bizim için? ''aa bu reklamcıymış ve beğenmemiş. o zaman beş para etmez reklam'' mı diyelim?
  • güzel reklâm. tutar bu.
  • sakalli arkadaslar begenmemis dogal olarak.
    kesin lan o sakallari mk ozentileri sizi.
  • sözlükteki hipsterları rahatsız etmiş.
    zoruna gidenin borusuna gitsin goççuuuummm.

müthiş olmuş reklam.
  • nesini beğenmediniz gençler, bence çok güzel olmuş.

tanım: ben soğuk kahvemi hep evde yaptığım için bana satamayacakları ürünün renklamıdır.
  • --- spoiler ---

tunç hipsteri krizi geçiriyooağ... tuunnççç...

--- spoiler ---

eğlenceli denebilir ama başarılı reklam sayılmaz. gerçi reklam kendinden söz ettiriyorsa başarılı denebilir. bilemedim şu anda. biri 911'i arayabilir mi?
  • herhangi büyük bir sorunları olmamasına rağmen depresif modda olan, ne kadar rahat bir imaj içinde olsalar da giyim, kuşam ve aksesuara tiki kızlardan daha fazla takılan hipster kitlesinin bu özelliklerine gönderme yaparak onlara ve her kitleye ulaşmış reklamdır.

olmuş.
  • on numara olmuş vallahi. bu arada bir millet uyanıyor beyler bayanlar. önce yetmez ama evetçilerin ve ılımlı islamcıların, sonra her boka duyar kasanların en sonunda da hipsterlerin aslında faydasızlar topluluğu olduğu anlaşılıyor toplumumuz tarafından.

(bkz: yaşasın efendi adamlar)
  • adına hipster denilen dangalak modasını güzel tiye alsa da iyi bir reklam olamamıştır...

ürüne gelince, içmedim ama iyi değildir muhtemelen, sonuçta hazır kahve... ama emin olduğum bir şey var ki o özenti hipsterların %99'u önlerine afilli kupada sek kahve gelse höpürdete höpürdete için abi çok iyi ya derler...
hesabın var mı? giriş yap