• şubat 2015 de gösterime girmesi beklenen 2. hitman filmi.
  • rupert friend'in nam-ı diğer peter quinn'in* agent 47'yi canlandıracağı film. pek yakıştıramadım ama peter quinn'den dolayı tutsun istiyorum bu film. hadi aslanım.
  • (bkz: #31751728)
  • hitman serisi nedir anlayamamış adamlar tarafından çekilmiş bir gta film gibi duruyor fragman.
    o ne öyle helikopterle dalmalar falan? givemeatank deseydiniz.
  • fragmanını yeni gördüm. hitman'in "sessiz katil" olayını tamamen bir kenara atmışlar. ayrıca watchmen'den "i'm not locked in here with you. you are locked in here with me." repliğini birebir kullanmaları son derece itici olmuş.
  • fragmanına bakarak söylüyorum bok gibi bir film olacak. sadece hitman blood money'den 3-4 tane üst düzey film çıkar, bunlar gidip 2. sınıf aksiyon filmi ayarında herkese sıkmalı, patlamalı, klişelerle dolu bir şey yapmış amk. biz hitman'i niye sevdik, hitman'in farkı nerede! proje duyurulduğunda umutlanmıştım ama önceki film gibi bunu da gerçek hitman'le alakasız yapmışlar.
  • trailer'ını izledikten sonra çok güçlü duygular beslediğim film.

umarım bunun yapımında ve yayımında emeği geçen kimse bi daha film yapamaz.
  • fragmanı olmamış filmdir

tamam belki sahneler güzel, ikinci sınıf bir aksiyon filmi çıkabilir lakin hitman ile alakası yok

o fragmanın girişindeki x-ray cihazlı sahnede bizim bildiğimiz 47 elindeki silahlarla gizlice geçer, film is bambaşka

kısacası üzecek olan film
  • gene olmamış film.

ilk filminde yeterince batırmışlardı zaten. bir sahnede çocuklar hitman oynuyor, eleman da o sırada içeri dalıyor falan.
    eminim altında bizim anlamadığımız bazı ticari fikirler yatıyordur. yoksa bir oyunun filmi bu kadar alakasız olamaz.
    şu kadarını söyleyeyim; ben oyunu oynarken, oyunu film sananlar vardı. şimdi filme bakıyorsun, ne karakter benziyor, ne senaryo ucundan kıyısından yakalamış, ne atmosfer. kahrolsun hollywood yapımları.
hesabın var mı? giriş yap