110 entry daha
  • tamamen kağıt üstünde kurulu ve tek amacı kara para aklamak olan hufflepuff binasına seçilmeniz mümkün değil pis bulanık...

bunun pis muggle versiyonu için
    (bkz: odtü tıp)
  • slytherin mezunu olmadığın veya oradan mezun bir tanıdığın olmadığı sürece hangi sınıfta okuduğun pek de önemli değil artık. allahın belası kara çarşaflı yobazlar, liyakat sistemini yerle bir etti sadece birkaç senede.

ayrıca kızları kültürlü ve çok güzeldir, kimse boş konuşmasın.
  • odtü kimya mühendisliği geldi aklıma affedin :))
  • ezik ve bulanıksınız olm. bizim prof. snape sert görünür ama yımışacık kalbi vardır.

koleston 12/0 saç boyası olup vermeyen net bulanıktır. dip boyam gelmiş.
  • hogwarts binlerce yıllık geçmişi ile 4 büyük markaya ev sahipliği yapıyor. sonuçta ilgili markalara isimlerini veren yine konularında en meşhur büyücülerdir...

kısaca hogwarts olsun, çamurdan olsun ne yapalım hufflepuff olsun...

hem slytherin veya gryffindor ile olabilecek herhangi bir yarışmada başarılı olursanız sağlam sükse yaparsınız...

hadi bakalım gençler... değneğe kuvvet...
  • ben düşmedim, yedi sülalemde düşen yok.neden mi, çünkü rabbime çok şükür soylu ve safkan bir büyücü ailesinden geliyorum.seçmen şapka daha kafama koyulmadan slytherin diye haykırdı.hufflepuff'a gelince, gördüğüm en ezik bünyeleri içinde barındıran hogwarts'ın yüz karası bina.her ne kadar gryffindor'dan daha çok nefret etsem de bunların öğrenci profilini görünce gryffindor'a saygı duyuyorum.geçen gün karanlık sanatlar dersinde expecto patronum baba yorgunum büyüsünü bile doğru dürüst yapamayan öğrencileri var.yani demem o ki acilen kapanması gereken hogwarts bölümü, bu ne rezalet.

edit:imla
  • can't fight fate
  • gözümün önüne hüdaverdi geldi niyeyse.
    kocaman gözlüğünün arkasındaki minicik gözleriyle dumbledore’u şaşkınlıkla seyrediyor hatta şuan.
  • https://my.pottermore.com/…&utm_campaign=experience

seçmen şapkayı kullanarak hangi binaya ait olduğunuzu öğrenebilirsiniz.

maalesef bal porsuğu çıktık.
95 entry daha
hesabın var mı? giriş yap