şükela:  tümü | bugün soru sor
113 entry daha
  • tamamen kağıt üstünde kurulu ve tek amacı kara para aklamak olan hufflepuff binasına seçilmeniz mümkün değil pis bulanık...

bunun pis muggle versiyonu için
    (bkz: odtü tıp)
  • slytherin mezunu olmadığın veya oradan mezun bir tanıdığın olmadığı sürece hangi sınıfta okuduğun pek de önemli değil artık. allahın belası kara çarşaflı yobazlar, liyakat sistemini yerle bir etti sadece birkaç senede.

ayrıca kızları kültürlü ve çok güzeldir, kimse boş konuşmasın.
  • alastor 'deli göz' moody ve nymphadora tonks gibi nadide seherbazlar çıkarmış hogwarts binasıdır.
  • hogwarts binlerce yıllık geçmişi ile 4 büyük markaya ev sahipliği yapıyor. sonuçta ilgili markalara isimlerini veren yine konularında en meşhur büyücülerdir...

kısaca hogwarts olsun, çamurdan olsun ne yapalım hufflepuff olsun...

hem slytherin veya gryffindor ile olabilecek herhangi bir yarışmada başarılı olursanız sağlam sükse yaparsınız...

hadi bakalım gençler... değneğe kuvvet...
  • ben düşmedim, yedi sülalemde düşen yok.neden mi, çünkü rabbime çok şükür soylu ve safkan bir büyücü ailesinden geliyorum.seçmen şapka daha kafama koyulmadan slytherin diye haykırdı.hufflepuff'a gelince, gördüğüm en ezik bünyeleri içinde barındıran hogwarts'ın yüz karası bina.her ne kadar gryffindor'dan daha çok nefret etsem de bunların öğrenci profilini görünce gryffindor'a saygı duyuyorum.geçen gün karanlık sanatlar dersinde expecto patronum baba yorgunum büyüsünü bile doğru dürüst yapamayan öğrencileri var.yani demem o ki acilen kapanması gereken hogwarts bölümü, bu ne rezalet.

edit:imla
  • gryfindor ve slitherin bebeleri ya çok büyük kahraman ya da çok kötü bir büyücü olup, bununla bak salmış ve patlarmış/şöhretin amına koymuş tipleridir. huflepuf öyle mi ? oradaki genç dimağlar, okula başladıklarıngünden itibaren sek yapıyorlar. hep reeanclevin olsun huflepuf un olsun , kızlarının kaşarlıklıklarının belgelerini izlemedik mi ?

ben isterdim. onlar orada quiddichin, karanlık sanatların va peşine düşsün, dungeon streette bir dükkan önüne 2 sandalye, evlenene kadar sex eğlence, o ibneler de gitsin ülkeyi kurtarsın. süpürgesini siktiklerim
  • https://my.pottermore.com/…&utm_campaign=experience

seçmen şapkayı kullanarak hangi binaya ait olduğunuzu öğrenebilirsiniz.

maalesef bal porsuğu çıktık.