• ortalıkta ben türküm diye gezmemesi gereken insan. ve kuvvetle muhtemel gurbetçi değildir.
  • federasyon başkanı tüpçü, teknik direktörü terim, kaptanı emre, hamisi erdoğan olan bir takım düşünüldüğünde yadırganmaması gereken kişidir.
  • ben sporcunun zeki çevik ve aynı zamanda ahlaklısını severim diyen, türklüğünden kimsenin şüphe edemeyeceği atatürk'ün izinden giden insandır.
  • ustune ustluk hollanda'ya handikapli giren turktur. haydi portakallar yuruyun.
  • ulan milli takimla vatan aski mi olur? ordaki adamlar belese mi oynuyor? fatih yerim bizim vergilerimizle yillik milyon eurolar goturmuyor mu? hic bir sey yapmadan sadece esofman giyerek!!

o futbolcular sence o kadar parayi hakediyor mu? ıki lafi bir araya grtiremiyen adamlar. doktora yapmis herhangi birinin omrunun sonuna kadar kazanamiyacagi parayi bir yilda hatta bazilari bir ayda kazanmiyor mu?

hatta bu adamlar yeri gelince kendilerini desteklemeye gelen kisilere kufretmiyor mu? (emre, volkan)

onlar para icin oynamayi biraksin. terim duzgun maas alsin. sonra bize vatan haini muamelesi yapin.

her seyin gibi sporun'da bok cukurunda be guzel ulkem
  • emre bücüroğlu'nun kaptan olduğu parator'un da hoca olduğu takımı mı tutalım? mesele hollanda'yı tutmak değil aslında. mesele milli takım'ın rakibini tutmaktır.

yoksa kim takar milli takımı? kim takar yalova kaymakamını.

sadece hollanda'yı değil handikaplı hollanda'yı tutan türktür aynı zamanda.
  • bünyesinde sahada emre belözoğlu, volkan demirel; kenarda fatih terim ve geri kalan hükümet ve federasyon yalakası her kim var ise onlar türk futbolundan men edilmediği sürece değil hollanda, isterse dünya kupası final maçına çıksın yine desteklemeyeceği türktür.
  • artık bilinçli bir toplum olarak tepki gösterdiğimiz kişiler nedeniyle oluşmuş durum. bazı kişilerin yarattığı sendrom nedeniyle her türlü branşa sıçramıştır.

futbolda: fatih terim, emre belözoğlu, volkan demirel, tüpçü, aziz yıldırım
    basketbolda: turgay demirel, aziz yıldırım
    güreşte: hamza yerlikaya
    voleybolda: yine aziz lan
    surviver: turabi
    ibo'nun oğlu: ido
    ekonomi kralı baş piskopos: tayyor
    araba: ww
    ankara: haahhaha söylemeyeceğim kim olduğunu :)
    hatun: at gibi karılar

bu liste uzar gider ama ben yatıyorum beyler doldurursanız da olur.
  • vatan sevgisini milli takımı destekleme sığlığına indirgeyen beyni yıkanmış ak'lardan değildir.

bunlar vatansever, milliyetçi olduklarını sanıp osmanlı yalamalığı da yapıyorlar zaten.
  • bahanelerinin ne kadar saçma olduğu konusunda bir yazar bahsetmiş ben biraz daha açayım. yaşı tutmayanlar için lafım yok şöyle biraz geçmişe gidiyorum sene 2008.

bu arkadaşlar acaba arda'nın uzaktan attığı gole, nihat'ın petr cehc'i avladığı gole, semih'in son saniyede attığa gole hiç mi sevinmediler yada almanya'ya karşı son dakika golüyle kaybettiğimizde hiç mi üzülmediler?

peki ne değişti o günden bu güne;

-emre belezoğlu: o takımda ilk maça kaptan çıkmıştı . o zaman da ırkçıydı, hakkında ingiltere'de açılmış dava vardı.

- volkan demirel: bu adam o zamanlar çok mu karakterliydi? o zamanlar götüyle top tutuyor, hatta o turnuvada başka futbolculara kafa atmışlığı vardı.

- fatih terim: o takımın başındaydı ve yine kabadayıydı hatta biliç ile yaşadıklarına herkes tam destek olmuştu.

- tayyip: o dönemde o da başbakandı.

- para meselesi: bu adamların o dönem bedava oynadığını düşünen yok herhalde.

bana kalırsa mantıklı tek bahane o güne göre ruhsuz, isteksiz oynamalarıdır.
hesabın var mı? giriş yap