• başından sonuna kadar bize laf sokan başka bir soad eseri.

"they have returned resting on the mountain side
    we have learned that you have no honor!

murderer! sodomizer!
    back to the river aras!"

bizimle ilgili olan diğer şarkıları için:

(bkz: pluck)
    (bkz: x)
    (bkz: war)

edit: ayrıca internette dolaşan ev yapımı kliplerinden sonra entry sahiplerinin tepkilerden tırsarak hakkındaki entrylerini teker teker sildiği, böylece üzerime kalmış olan şarkısı.
  • şarkıda geçen holy mountain bittabii ağrı dağı'dır. grubun sitesinin forumlarında da bir arkadaşın belirttiği gibi, israil devletinin sion saplantısı gibi, pek özgürlükçü fakat soykırımın gerçekliğinin tartışılmasına bile tahammül edemeyen karşı-ırkçı soad elemanları ve takipçilerinin zihniyetinin takıntısıdır mount ararat.

(bkz: a silver mount zion)

ha şarkı güzel midir, güzeldir. "liar, murderer" diye çığırırken biraz kulaklarım çınlasa da hoş bir vokale sahiptir, kendini dinletir.

sonradan hayale gelen edit: şarkının adının çoğul (mountains) olmasından kelli, diğer dağ da küçük ağrı olabülü.
    (bkz: dünyanın en yüzeysel adamı)

geldikçe geliyor edit: şarkının klibinden: (bkz: mt ararat belongs to armenia)
  • "olm bana ne grubun goru$unden, ben muzigi icin dinliyorum" diye kendini sacma bir $ekilde savunan denyolara sozlerinin cevrilmesi gereken $arki. ustune de amator bir fanlari tarafindan hazirlanan, ataturk'e katil damgasinin vuruldugu videoyu izletir, soad uyelerinin sokaklarda anti-turk t-shirtleri ile gezdikleri goruntuleri gosterirseniz tam olur. ama yok hala "dinleyecegim, benim icin muzik onemli haci" diyorsa denyolukta level atlami$tir o artik kendi haline birakiniz.
  • söylem özgürlüğünün bokunu çıkaran soad şarkısı. youtube.com'daki amatör videonun görüntüleri ile birleştiğinde kan donduran eser.

edit: "mustafa kemal atatürk- responsible for armenian genocide" yazısını gördüğümde hissettiklerimi buraya dökebilmeyi gerçekten çok isterdim... resmen donakaldım... nutkum tutuldu...

edit: üstünde "fazlasıyla" konuşulması gereken bir şarkıdır...
  • iki turkun bilincsizce yapmi$ olduklari yorumlar ve aldiklari cevap yuzunden (ustelik iki ki$inin yapmi$ oldugu yorumlari butun turklere mal edebilecek seviyede zekaya sahip bir yabanci tarafindan) yuzu kizaran insanlara sebebiyet vermi$ videodur.

bizim yuzumuz ataturk'un boyle bir videoda kullanildigini, ustune de katil damgasi vuruldugunu gorunce kizarmi$ti (o da sinirden) ama yanli$ yerde kizarmi$ sanirim...
  • klibinde geçen mustafa kemal ataturk'ün resminin altında he's the responsible of the genocide yazan sikko şarkı.

edit: meğersem bir soad fanının yaptığı bir çalışmaymış o gerçek klibi diilmiş. ama tabi bu durum offical sitelerinde türk karşıtı resim çalışmalarını yayınlayan bu gruba "bre yarrhaaklarrh demeye" engel değildir.
  • bazen karar veremiyorum, bu video mu beni daha cok sinirlendiriyor yoksa youtube'da "fuck this, fuck that, heoeoaaaah" diye saga sola kufur eden turkler mi. yahu adamlar zaten igrenc bi video hazirlamis, konu hakkinda bilgisi olmayan birini acayip yanlis yonlendirebilecek bir video (yorumlardan da bunu gorebiliyoruz, elin brezilyalisi bile "vay turkler vay" demis), adam bunu izliyor, sonra "bakalim turkler ne demis" diye yorumlara bir bakiyor ki masallah bizden konusan 10 adamin 9u saga sola kufur etmis. e simdi bu herif kime inansin, daha dogru durust tartisma bile yapamiyoruz, ondan sonra "turkun turkten baska dostu yok". yahu allah askina kalksin su video youtube'dan da rahatlayim be, bi tane akli basinda yorum yapabilen adam yok mu su memlekette.
  • youtube daki iğrenç ev yapımı klibin altına sadece gerçekmiş gibi göstermek için "ben bir türküm ve soykırım oldu yine olsun yine olsun ananızı avradını..." şeklinde yorum giren provokatif kimselerin küçük oyununa kanan bir takım gözlerini açıp iki tarafın da tarih kitaplarını karıştıramayacak kadar tembel ve zavallı insanların izleyip ve dinleyip kesin bir taraf tutmasına neden olan, en az youtube daki saçma klibi kadar saçma sapan bir şarkı.
  • ikiyüzlü grubun ikiyüzlü şarkısı.
    ben zamanında tükürdüğümü yalamış (bkz: system of a down/@brainfour), yaptığım hatayı göstermek için de entry'mi silmek yerine editlemiştim. şimdi bu bahsi geçen entry'yi zamanın ötesine gönderen arkadaşlar tükürdüklerini yalayabilecekler mi acaba merak etmekteyim...
  • ben bu klibin (youtube'daki amator versiyonundan bahsediyorum) altina yazilmis yorumlarin secici gecirgen bir mekanizma tarafindan oraya konum/slandirildigini dusunuyorum. ben de okuyan herkes gibi gerizekali yorumlara cok kizdim elbette. acaba bunlari hakikaten bizim zirtapoz fasistler mi yazdi diye dusunmeden edemedim-maalesef yazmis olabilirler, cok mantikli..
    fakat artik bunlarin bizim icin harika bir antipropaganda oldugunu ve bunlarin ozellikle karsi tarafta bulunanlarin isine yaramasi icin oraya ozellikle konuldugunu dusunuyorum. benim yazdigim uzun yorumun yayinlanmadigini gordukten sonra en azindan.
hesabın var mı? giriş yap