• efendim, zamanında bu isimde dört silindirli >40bg bir hayvan varmış; ben o zamanlar motosiklete şeytan icadı der, uzak dururdum.

bu hayvan ruhunu şeytana satmış olduğu için yaradan onu cezalandırmış, üç silindirini, bir r'ını ve bolca beygirini ateşlere vermiş, lanet indirmiş.

lakin r25 ne zaman ki yeryüzüne inip adem oğullarını dinden imandan çıkarmış, yaradan unutulan laneti akıllara kazımak için 250rr'ı tekrar dünya'ya göndermiş.

kimi alimler zamanında işlediği günahlardan ötürü iki silindirinin cehennemde kaldığını söylüyor: http://www.superbike.co.uk/…ylinder-honda-cbr250rr/

cehennem ateşinin dört silindiri dolduracağını söyleyenler de var: http://www.motoroids.com/…er-honda-cbr250rr-coming/
  • motor sevdasından vazgeçmiş beni iki tekere bindirecek yegane alet.
  • yamaha r25 için kendimi bileyliyordum. du bakalım bunu bekliyorum şimdi. uzatmazlar inşallah?
  • yani bu motordan nasıl nefret ettirelim diye düşünmüşler ve "farları böyle tasarlayalım mı la" demişler.
  • turkiye'de var bu motordan bildigim kadariyla. ama fakat cok az sayida ve bir adet koleksiyoncusu gordugunu aliyor.

yeniden uretilecegi konusulsa da su an icin iddiadan ote degil, bu konuda cidden ayyuka cikan firma ise kawasaki. alicilarina duyurulur.*
  • söylenenlere göre 14bin devirde 35 hp üretecek çift silindirli bir motora sahip olacakmış. keşke atası gibi 20bin çeviren 40 küsür beygire sahip olsa ama euro 4 emisyon işleri falan filan.

videolardan resimlerden anladığımız kadarıyla abs firen sistemine sahip.

sürüş modları mevcut.

ön sinyaller, farların üstünde kafa karenajında konumlanmış, uzaylı bir görüntüsü var ancak siyah modelinin karanlıkta çekilmiş bi kaç görüntüsü var o sinyallerden çıkan mavi ışıklar değişik bir güzellik katmış.

artçı selesi varla yok arasında.

motosiklet rakiplerinden daha kalıplı duruyor resim ve videolarında. umarım daha ağır olmaz.

günümüz kuruyla çıkış fiyatı tahminim : 17500tl dir.

not : gün itibari ile dolar kuru 3.03tl, euro kuru 3,33tl .

suzuki de gsx-r250*'i terar diriltçek diye dediikodular da var. 250 piyayasası iyiden iyiye kızışıyor.

bonus : teaser , egzoz sesi imiş.
  • r25'ten feyz almış honda. iyi de olmuş. fyatı da r25'in biraz üstü olur diye düşünüyorum.
  • abooooo çok iyi olmuş ya la.
  • görür görmez 2017 martına kadar ekonomik plan yapmamı sağlamış motordur. alacam lan seni.
  • yeni tasarım tayland'da 2016 model olarak lansmanda tanıtılmış. bize 2017 olarak gelicektir büyük ihtimalle. tabi bu çıkış yamaha r25'e karşı hamle olarak yapıldı. acaba yamaha r25 i çıkartmasa genede yeni cbr250rr'yi bu sene piyasaya sürecekler miydi acaba?
    cihaza gelecek olursak,
    tasarım zaten muhteşem.
    motor gücü 38hp buna da diyecek laf yok. 250 cc için fazlaca güçlü. ilk motor için tavsiye edilmez bu kadar yüksek güç. ama tabiki tasarıma dayanamayıp alacaklar olacaktır elbette.(yapmayın etmeyin)
    fiyat olarak 2017 zamları ile birlikte piyasada en yakın rakibininde r25 olmasıyla ve onada tasarım ve performans olarak fark attığından dolayı. ekstra olarak da r25 de olmayan abs opsiyonuyla geleceğini düşünürsek. fiyat en az 20.000tl civarında olacaktır. eğer lansmana özel fiyatlandırma yapılırsa kaçırılmaması gerekir.
hesabın var mı? giriş yap