• açılır ama kimsenin haberi olmaz
  • şöyle, kadınlar bence de açılmasın, çünkü kadın daha duygusal, ret edildiğinde çok üzülüyorlar, olmuyor, kırmadan bu işleri yapmakta zor. kadın olarak sen hoşlandığını göster, adam adamsa anlar, o da bir şey hissediyorsa yürür, hissetmiyorsa zaten gelmez.
  • vardir. hemi de bir suru.

ancak disariya verdiginiz izlenim, genel olarak boyle sessiz sessiz, tislaya tislaya "ancuk ancuk ancuk" tezahuratlari seklinde yayiliyorsa, eh dogal olarak hemcinsleriniz dahi size yanasip naber mudur demezler.

neden mi? cunku verdiginiz his ve sahip oldugunuz aura, gungormuslukten epey uzak, hatta kendi gobek deliginize hallenir modda oldugunuzdan, insanlar size yanasmaz.

ha isterseniz sekssizlikten delirecek halde olun, ama insan olun, sakin olun, medeni olun. sonrasinda illa birileri gelip bu neymis diye durterler. her malin bir alicisi cikar malum.
  • böyle bir genelleme boş, saçma, anlamsız ve gerçek dışı. çok şükür ne istediğini bilen cesur kadınlarımız var.
    şöyle bir genelleme yapma mümkün ama, sevdiği erkeğe açılan kadınlara haydi orospu deneyim de yollu diyebilecek bir erkek sürüsü mevcut.
  • pek farketmiyor aslında kadını da , erkeği de aynı.melankoliden , acı çekmekten , her şeyi zorlaştırmaktan,zorlaştırdıkça hastalıklı davranışlardan hoşlanan bildiğin çift ruhlu bir toplumuz.kadınıyla erkeğiyle taciz etmeyi , laf atmayı beceririz de insan gibi ilişki kurmaya gelince bi kedi gibi tıslamalar , itin .... sokmalar ve daha bir çok şey.güldür güldürdeki okullu naime gibi bir tipten daha da laf yememek uğruna evin yolunu değiştirmiştim.gece kulüplerindeki kadın tacizleri keza saymakla bitmez.bi acaip göz süzmeler , bir anda amaçsızca ve alakasızca yanımda peyda olan hanımefendiler sizin ağzınız diliniz kişiliğiniz yok mu yahu? neden ağzınızı açıp mertçe konuşmazsınız da aynı mertliği adama yükleyip/ondan bekleyip işin içinden sıyrılırsınız? hayır çok naif , elegan ve kırılgansınız diyeceğim ama pek öyle de değilsiniz.bayağı bildiğin bir kaşı kalkık ablalarla dolu sokaklar? herşeyin zaten kadının kararıyla başladığı bir dünyada bu kadar kasmak niye?elin batılısı karşına dikilip elini uzatıp merhaba ben olga , julie , denise diyebilirken siz bunu neden yapmazsınız ?neyse bana ne yahu.bu benim dünyam değil...
  • açılın lan! türk kızı geliyoooo!!
  • açılan kızı cepte görüp ilgisizleşiyorsunuz fakat size yüz vermeyen kızın arkasından laf etseniz de yüzüne karşı çok kibarsınız. onun peşinden koşuyor, ilgi çekmeye çalışıyor, mutlu etmeye uğraşıyorsunuz. sonra da burada vay efendim kezban diyorsunuz. sizin yüzünden kezban olmak zorunda kaldığını hiç düşündünüz mü?
  • 4 ay önce nişandayım arkadaşın; 2 gün sonra nişan sahibi beni aradı ekonomist seni evlendiriyoruz safa'ya sordum görüştüğün kişi var mı diye yok dedi. seni biriyle yakıştırdık. aynı masada oturduğun kız vardı ya seni onla uygun gördük. bi görüşürsünüz en kötü arkadaş olursunuz. onla da görüşeceğim sana telefon numarasını atarım dedi.
    bende safım dururken nişan sahibi 2 gün içinde beni arayıp bana birini yakıştıracak adam akıllı anlatın işte.
  • sana açılmamış denilesi...

kadın hoşlandıktan sonra senden altından girer, üstünden çıkar kendini bir anda ailesi ile tanışırken bulursun - merak etme *
  • yaptim bunu beni oyalayip durdu türk kizi benim gibi mal degil ondan boyle seyler yapmayor
hesabın var mı? giriş yap