şükela:  tümü | bugün
 • son sahnesi ile şok ederek kış finali yapmış dizidir.

  --- spoiler ---

  * i am sorry
  * don't be!

  --- spoiler ---
 • çok heyecanlı bir dizi.

  spoiler içerebilir.

  şimdiii, wes tekrar eve döndü ödülü almak için. o sırada adam zaten ölü şekilde yatıyordu. demek ki annalise o sırada gördü wes'i. belli ki o sırada konuşmuşlar. annalise muhtemelen cesedi al götür yak ve yok et demiş. kadının işine geldi yani. ama du bakalım neler olacak.

  yalnız wes içeri girdiğinde annalise'nin şeytan gibi ordan izlemesi beni ürküttü. korktum bildiğin.
 • çok başarılı geçinen avukatın, üniversitede giriş dersinde sorduğu soruya cevap veren 5 genci ekibinde parasız çalıştırması ve davaları çözmesini işleyen dizi.

  içerik olarak pek çok hata barındırmasına rağmen izleyici muhtaç kalınca kapısını çalıyor işte.

  --- spoiler ---

  sevişirken condom kullanın, yalan söylemeyin, eşinizi aldatmayın. dizide işlenen mesajlar bu şekilde.

  --- spoiler ---
 • hiç de gömülecek bir dizi değil.
  dizinin konsepti bu zaten, her bölüm bir olay ve aynı zamanda başlangıçtan beri sürdürülen diğer olaylar silsilesi.

  viola davis'ten daha çok bekler miydik? şahsen beklerdim. alıp yürümüyor bölümleri. sıradan bir başrol gibi oynuyor, devleştiği sahneler pek olmadı gibi ki dizinin mihenk taşı karakteri var.

  ayrıca sezon finali yapmadı, zira sezon 1, 15 bölümden oluşacak. dizi klasik hollywood molalarına girdi, yeni bölümleri 2015'te gelecek.
 • çok zekice kurgulanmış bir senaryo!

  --- spoiler ---
  o son sahne neydi öyle? bildiğin oturduğum yerde irkildim!

  * i am sorry
  * don't be!

  belli ki annalise, olan biten her şeyi wess'ten öğrendi ve ekibi de onun kanalıyla yönlendirdi! bu sayede intikamını da aldı. sonra da polise kocam kayıp diye ağladı! kadın şeytana bile pabucunu ters giydirir! üstelik eski sevgilisine gitti, sam'i onun yanından aradı, gece otelde kalacağını söyledi ve böylece ekibin geri kalanı gibi onun da bir şahidi var.
  --- spoiler ---

  merakla bekliyoruz efenim.
 • --- spoiler ---

  izlediğim en zaman kaybı dizilerden biri. ilk bölüm güzel başlamış gibiydi işte üniversite ortamı, klasik; öldürülen bir kız falan. sonra 10 bölüm civarı hiçbir şey olmadı. her bölümün yarısında sezon finalinden kesitler gösterdiler hani böyle zekice eklenen bölümler falan olur ya öyle de değil. neyse yani aman adrenalin vs. arıyorsanız uzak durun saçma sapan bir dizi.

  --- spoiler ---

  2 yıl sonra gelen edit: son iki sezonuyla bana bu dediklerimi yedirmiştir. spoiler vermek istemiyorum, sadece olay örgüsü aşırı derecede gelişti, her hafta yeni bölümünü dört gözle beklemeye başladım özellikle 3.sezonunda.
 • ilk bölümü itibariyle sevdiğim dizidir.

  keşke karakterleri biraz işlese, derinlik katsa dedirtir şu an için.

  oyunculuklar da biraz daha iyi olsa fena olmaz hani.
 • henüz üç bölümünü izlediğim halde 2014'ün en sağlam dizisi olduğunu söylüyorum şimdiden. uzun zamandır çekilen "gerçekten" sağlam dizi açlığını bir çırpıda gidermiştir.

  izleyin, izletin.
 • hukuk öğrencilerini anlatıyo dediler ov vov vovv dediler havalı savunma yapıyolar duruşmalarda dediler kanıma girdiler sonuç:husran.oyunculuk desen sıfır flashbackler desen bi gösterdiklerini tekrar gösteriyolar güya hızlı diyaloglarla zekice kurgu havalarına giriyolar ama yine husran

  çok üzüldüm valla bildiğin ergen dizisiymiş meğersem.gidin suitsfilan izleyin ya harcadığım zamana yazık valla hukuk dizisinin allahı o yani istiyosanız.

  the americans ı yeni bitirmiş tadı damağımda kalmış bütün gün gözümün önüne getirdiğim misim gibi dizimden sonra ağzımda eksi bir tat bıraktı.nerden buldumda izledim be.
 • wes in havaya attığı paranın iki tarafı da tura olduğunu bitek ben mi fark ettim ?