• bu da amerika'nın kaybedenler kulübü. mına koyim biz de fakiriz amerikada bunların üçer beşer ekmeksiz götürdüğü ayarda hatunları sokakta bile göremiyoruz. hala bir tripler, ayaklar.
  • entourage seven, californication seven bunu da sevdi, hastasi oldu.. ulan bende twentysomething'im, bende new york'da yasiyorum, bende gotu kurtarma derdindeyim, bende de aynen bir gorunup bir kaybolan, her gorundugunde hayati bok eden bir eski sevgili var. neden julie yok ulan teselli icin.. bana desin birak baltimore'u, alabamaya gitmezsem terbiyesizim..
  • güzel dizi güzel... hiç yormadan izletiyor kendini, diyaloglar espriler hepsi yerli yerinde...
    ne komedi dizisi ne aşk dizisi ne dram dizisi ama hepsi yeterli dozda mevcut...

bir dönem tozkoparan'da oturdum ondan mı bilemiyorum ama sevdim bunu ben
  • süper dizi.

olum çok güzel lan. acayip güzel. geceleri google mapsten new york sokaklarına inip, gezen bi adamım ben aq. bayıldım ya. ama bitirmişler diziyi. orospuçocukları.
  • amerika'da başarılı olmanın sırrının new york yahudisi borsacı arkadaştan borç alıp, yahudi terziye diktirilen elbiseyi yahudi ajansla satmak olduğu mesajını vermiştir. fakat israil yahudilerinden* uzak durulması gerektiğini öğütlemiştir.
  • iptal edildiğini duyunca arkadaşı bağrından blaster rifle ile vurulmuş ewok gibi yarı belime kadar açılıp kapanarak dövündüm, o kadar diyorum.
  • en buyuk ozelligi aynen entourage'da oldugu gibi karakterleri benimsemeniz. oyle bir csi miami tadinda ahim sahim olaylar olmuyor her bolumde. herifler kendi islerini kurmaya calisiyor, takintili olduklari eski kiz arkadaslari falan var, bi mafya bozuntusu dolasiyor ortalikta. ama misal baslarina iyi bir sey geldiginde sizde kocaman gulumsuyorsunuz. zevkle izliyorum.
  • jeneriği pek keyifli olan dizi. bir terry richardson fotoğraf sergisi gibi böyle.
  • her güzel şey çabuk biter demek istiyorum... iyiydi bu dizi ya, sanki bi arkadaşın arkadaşıymış gibi izliyodum karakterleri. yazık ettin canım diziye hbo...
  • üzerinden seneler geçmesine rağmen unutamadığım dizi. sanırım tekrardan izleyeceğim. diziyi erkenden bitiren yapımcıları da tekrardan kınıyorum.
hesabın var mı? giriş yap