• p 10 değil de p 9s tadında bir telefon. telefon güzel gayet. ama bir alt modeline göre pek bir şey vaadetmiyor. zaten o yüzden çıktıktan kısa süre içinde bin liraya yakın düştü. telefon güzel mi güzel ama p 9'dan fazla bir şey? amiral gemisi olarak çıktın ama rakiplerine oranla ekstra bir şeyin yok. eksiği var mı evet çok.
  • sar değeri yine yüksek... fiyatı da samsung s8'e yakın... yani geçiniz...
  • ithalat garantili 2.200 tl ye satılan telefon
  • sene başında paralel ithalattan 2.200 tl'ye almıştım. bu fiyata daha iyisini alabileceğimi zannetmiyorum. huawei markasına karşı önyargımdan dolayı büyük tereddütlerle satın almıştım. ama kullandığım süre boyunca bu tereddütlerimin boşa olduğunu anladım.

satın almayı düşünenler zaten gerekli araştırmaları yapmıştır, dolayısıyla özelliklerini uzun uzun anlatmaya gerek görmüyorum. şarjı ortalama bir kullanımla iki güne yakın gidiyor. çift mercekli leica kamera gerçekten çok kaliteli. şimdiye kadar sadece güncellemeler geldiğinde telefonu yeniden başlatmak zorunda kaldım. kilitlenme ve takılma problemi hiç yaşamadım. 3-4 kere sert bir şekilde yere düşürdüm bana mısın demedi.

kısacası gerçekten kaliteli bir telefon.
  • henüz almadığım telefon ama eşim için düşünüyorum
    sar değeri konusunda atıp tutmak ne kadar kolay , kendisinin sar değeri iphone 8'den çok daha azdır. bilgi sahibi olmadan fikir sahibi olmak ne kolay
    cehalet ne kolay
    iphone 8 sar değeri
    huawei p10 sar değeri
  • oha oha oha!

satış fiyatı belli olmuş bu kardeşin.
    http://shiftdelete.net/…iye-fiyati-belli-oldu-80650

huawei p10'un fiyatı buyken samsung'a kızarak haksızlık etmişiz.

-s!-
    -oha-
    3600 tl
    -oha-
    -s!-
  • andorid pie geleli sanırım 15-20 gün oldu. gayet performanslı olarak çalışıyor, 1,5 senedir sorunsuz olarak kullandığım ve gayet memnun olduğum telefon.
  • hala güncelleme almaya devam ediyor, android 9 yanında emuı 9.1.0 güncellemesi aldı.

çıkışının üzerinden baya bir zaman geçmesine rağmen, gerçekten çok performanslı bir telefon.
  • 2 senenin sonunda arka renkli kamerasında odaklama sorunu oluştu. monokrom kamerada sorun yok ama renkli kamera odaklama yapmıyor. cihaza hard reset attım ama sorun çözülmedi, sanırım kameranın değişmesi gerekecek. servise verdiğimde sorun tam olarak belli olacak.

edit : huawei servis arka kameranın değişimi için 480 tl ücret istedi. arka kamera çin sitelerinde 45 lira ile 100 lira arası değişiyor ama orijinalliğinden emin olamadım.

edit 2: telefonun kamerasını orijinal servisinde değiştirdim, her ayın son perşembe-cuma-cumartesi gününü servis günü ilan etmişler ve tamir ücretlerinde 100 lira indirim var. tamir ücreti 380 liraya geldi, ayrıca telefona ücretsiz kılıf ve kırılmaz cam takarak teslim ettiler.
  • yaklaşık 5 aydır kullandığım telefonum. lg g3 sonrası bu boyuttaki bir telefon benim için en idealiymiş onu anladım. cihazdan çok memnunum, şarjı vs çok yeterli gece bu saatte hala %34 şarjım var.

parmak okuma çok hızlı ve sanal tuşların yerine geçiyor, zaten sanal tuşu tamamen kaldırıyorsunuz bu kullanım gerçekten müthiş bir deneyim. öyle ki sanal tuşlu telefon kullandığımda zorlanıyorum.

kameraları da müthiş, çok oyun oynayan bir adam değilim oynadıklarımı da zaten sorunsuz oynuyorum. ısınma vs neredeyse yok diyebilirim.

ayrıca çok yakışıklı bir telefon, ben dazzling blue rengini aldım. metrobüste vs kullanırken telefona bakışları görebiliyorum.

kısaca çok memnunum.
hesabın var mı? giriş yap