• karısının kendisini 19 yaşında bir gençle aldattığını öğrenmiş. ancak daha da yıkıcı olanı, bu 19 yaşındaki gencin kendi arabasını kullandığını görmesi olmuş. işte bunun üzerine zıvanadan çıkmış ve durumun ikinci bir oj simpson vakasına dönüşebileceğini söylemiş.

dalga geçeceğimi sanıyorsanız yanılıyorsunuz. katliam fikrini desteklediğimden değil ama kendisiyle bire bir empati kurabiliyor ve ne kadar yıkıldığını tahmin edebiliyorum. eşimin beni aldattığını öğrensem bununla başa çıkabilirim ama yattığı kişinin arabamı kullandığını öğrensem işte o zaman çok seri bir şekilde seri katil olurum. mesele arabanın değeri filan değil, kelimelerle tarif edilemeyecek korkunç bir sınırın aşılması. milyar yıllık doğa kanunu bu, boru değil. bir buçuk porsiyon hukuk, üstüne yarım porsiyon medeniyetle genlerinizden silip atamazsınız. bir başkasının bölgesini işaretlemek gibi bir işe kalkışıyorsanız bunun sonuçlarıyla mutlaka yüzleşirsiniz.

yalnız o 19'luk delikanlıyı da anlayamadım. gönül ferman dinlemez ama hulk hogan'ın karısıyla yatan ya sonsuz bir özgüvene sahip olmalı, ya da darwin ödüllerine aday bir salak.

seni bütün kalbimle anlıyorum hulk abi. ama sakın elini kana bulama.
  • amerikan ülkü ocaklarının en ateşli üyelerinden.
  • ''sarı saçlarını deli gönlüme,
    bağlamışım çözülmüyor, pehlivan.''

dizeleri kendisine ithaf edilmiştir. amerikan güreşleri sonrasında yapılan sıra gecelerinde melodili hale getirilip, söylenmiştir.
  • rocky iii filminde amerikan güreşçisi olarak rol almış oyuncudur. rocky ile fakir çocuklar yararına bir gösteri maçı yapmış, rocky'i yerden yere vurmuştur. ilginç bir detay olarak sylvester staloone de terry bollea da italyan asıllıdır.

maç bitiminde rocky'nin şu sözü ilerde sıkça kullandıklarım arasına girmiştir;

"iyilik yapmak can yakabilir"
  • 1980'lerin başında ilk piyasaya çıktığında ve rocky filminde oynadığında 2.05 boyunda olan, sonra yaşadığı sakatlıklar, yaşının ilerlemesi ve geçirdiği ameliyatlarla boyu 1.88'e kadar düşen güreşçi.
  • rahmetli sümer tilmaç ile birinci derece yakınlığı olduğunu düşündüğüm amerikan güreşçisi.

bıyık şeklinden yüz hatlarına ve duruşuna kadar nerdeyse aynı gibi. acaba bana mı öyle geliyor bilemedim.
  • seks kasedini yayinlayan gawker medyaya actigi davadan 115 milyon$ tazminata hak kazanmis eski guresci. gecen hafta erin andrews'in 55 milyon$ kazanmasina oha diyordum, buna diyecek soz dahi bulamiyorum.
  • kendisine şöyle bir genel olarak bakarak, sakin kafayla değerlendirdiğinde, bu adam dünya'nın en saçma-sapan ve gereksiz insanı aslında...
hesabın var mı? giriş yap