• yani çok aferdersiniz de ne yapıp kazanmış? mesleği doktor, mühendis, avukat olanın zaten kendisi kadar kazanamaması sıkıntı değil mi? ayrıca verdiğiniz demeçte "gerekirse simit yenecek" cümlesini kuruyor. son olarak da "bana dokunmayan yılan bin yaşasın" zihniyetine sahip olduğunu bir kez daha göstermiş kendisi.

t: ne iş yaptığı bilinmeyen bir "eğlendirici" açıklamasıdır.
  • kalan ömrünü bir simide muhtaç geçirmesini dilediğim bir adet saray soytarısı beyanı.

edit: sıfat eklendi.
  • ne boş bir kadın çıktı şu hülya avşar.
  • kadın hala simidin bile lüks haline geldiğini anlamamış.
  • şüphesiz ki hepimiz nasıl kazandığını biliyoruz.
    orası tartışma dışı.
  • (bkz: uff snne be slk) tadında bir açıklama
  • düşüne düşüne bunu mu bulmuş cevap olarak. yazdıklarını tam anlamasam da "sizi deniz seki'ye havale ediyorum" da diyebilirdi. hııırrrrrrrr!!!
  • aynı yazıda “sizi takmıyorum” ve “siz başımıza gelseniz demokrasi kalmaz” demiş olan yaşlı bir teyzenin açıklaması.
  • senin gibiler başımızda, ülkenin hali de ortada diye cevap verilebilecek bir açıklama olmuş. insanları rencide edip bir de yağ gibi üste çıkmak tam da bizim ülkenin ünlülerine yakışacak bir tavır zaten. insanların derdi kendisine yetiyor, gidin ötede deyin ne diyecekseniz.
  • ahaha utanmadan hâlâ böyle açıklamalar yapan insana hiçbir şey söylenmez. bırakın ne hali varsa görsün. kâle bile alınmayacak biri.
hesabın var mı? giriş yap