• kendisine bugün birçok galatasaraylı tarafından orospu çocuğu hüseyin göçek, denilmiştir. ben galatasaraylıyım ama kendisine katiyen orospu çocuğu hüseyin gökçek demedim demem de. küfürü sevmeyen bir birey olarak kendisine orospu çocuğu hüseyin gökçek diyenlere bir şey demek dahi istemiyorum çünkü orospu çocuğu hüseyin gökçekdiye bağırmak galatasaraydan çaldığı iki puanı geri getirmeyecek. ha taraftarın orospu çocuğu hüseyin gökçekdiye bağırması içlerindeki nefreti giderecektir belki orasını bilemem ama kendisinin orospu çocuğu hüseyin gökçekbağırışlarını bu kadar duyması kendisi adına utanç vericidir de demek isterdim ama hiç öyle utanacak bir görüntüsü olmadığını da gördüm.
    bu gece kendisi bu topraklarda onur ve şeref gibi kavramların ne denli unutulduğunu güçlü bir şekilde hatırlatmıştır.
    ben gerçekten kendisine orospu çocuğu hüseyin gökçek demedim o düdüğü çalınca sadece güldüm*
  • 18 nisan 2010 fenerbahçe beşiktaş maçını yöneten ve doğrudan maç sonucuna etki edecek, hepsi de beşiktaş aleyhine olan 4 karar veren hakem:

1. lugano'nun yere yatarak eliyle kestiği top. bu pozisyonu gördü ve "bir şey yok gördüm" diyerek de devam ettirdi. kasıtlı hareket olmadığını düşünüyormuş. böyle bir pozisyonda kasıt aranmaz. aynı geçen aylarda milli takıma verilmeyen penaltı gibi, fakat aradaki fark hakem onu görmemişti.

2. bilica'nın penaltı noktasını kazdığını görmedi diyelim, fakat gelip kendisi yeni kazılmış bölgeyi düzeltmeye çalıştı. "bunu kim yaptı" diye sormaya gerek duymadı. bu hareket rıdvan'ın dediği gibi sarı kart değil, doğrudan kırmızı karttır. kale çizgisini silmek, topu bıçakla kesmek, yan hakemin bayrağını yemek gibi bir hareket.

3. ernst, emre belözoğlu'nun önüne hızlı bir hamleyle geçti, emre ile topun arasına girdi. emre de ernst'in sırtına çarptı. hakem en fazla aşırı bir yorumla faul verebilirdi. dirsek attığı gerekçesiyle ernst'e kırmızı kart çıkardı. ernst'in dirseği hiçbir şekilde emre'ye değmiyor.

4. ibrahim ve vederson'a aynı anda verdiği kırmızı kart. burada yan hakeme konuşan vederson'du, ibrahim sadece vederson'la konuştu. vederson yerdeyken hafiften iteleyen ibrahim toraman'a sarı kart verilebilirdi, yine diğer pozisyonlarla karşılaştırıldığında aşırı bir yorum olsa da. vederson ise yan hakeme bir laf etmiş, "konuşuyorsun bık bık" diye el işaretini de zaten vederson'a yaptı hakem, dolayısıyla orada söylenen şeye göre kart rengi değişebilir, ne konuşulduğunu bilmiyoruz, ama kesin olan şey ibrahim'in konuşmadığı ve kırmızı kartı saçma bir faul nedeniyle gördü, taş çatlasın sarı kart olabilirdi.
  • fenerbahçe’nin her kontra yiyeceğini gördüğünde oyunu durduran tip.

pelkas’ın kendini yere attığında çaldığı faul komedi videolarına girer. edit: önceki pozisyona çaldı diyenler var. zannetmiyorum ama izleyince tekrar editleyeceğim.

edit: bein’de pozisyonu göstermediler ama hakemin yaptığı saçmalıklar arasında saydılar.
  • penalti yanlis. serdara kirmizi verdiginden var'a gitmedi.

olmasi gereken penaltinin iptali, serdar aziz in kirmizisi gecerli. cünkü mudaheleden dolayi degil hakeme top atmasindan dolayi kirmizi gördü. e olmayan penalti yüzünden adama kirmizi gösterdik nasil olacak dedi, kafasi karisti ikisini de verdi.

not:bjk
  • kendisi için, bilica'nın allah yarattı demeden uğur'a girdiği pozisyona hediye diyenler var ya. çok fena.
  • 5 dakika boyunca tribünden 30 bin kişinin hep bir ağızdan ''orospu çocuğu hüseyin göçek'' tezahüratına herhangi bir yaptırım uygulama gereği görmeyen hakem.

başka da sözüm yok hakim bey.
  • 25 dakika oynanan maçta oyunun 20 dakika durmasına sebep olan hakem.

sivasspor'un oyunu durdurmasına ses çıkartmıyor. oyunun hızlanmasına çalışmıyor.

caner'e vermediği kartı çat diye crespo'ya verdi orta saha oynayan oyuncu hamlesiz kaldı.

oyun sayesinde durdu durdu döndü sivasspor'a

artık bu hakemlerin ikinci lige dönmesi gerekiyor.
  • düdükleri sonradan çalmasının sebebi hakem içgüdüsüdür. pozisyonların faul olmadığını bildiği için geç çalıyor.
  • hakkında götümüze girebilir şeyler yazmak istediğim hakem.
  • ya ben galatasaraylı biriyim, bu maçta da dileğim beraberlik ve bol kırmızı kartlardı takdir edersiniz. zira iki takım da puan kaybedecek ve bir sonraki maçlarda da kadroları zayıflayacaktı. beraberlik olmasa da bol kırmızı kart çıktı, çıkıyor. ama arkadaş benim bile sabrımın bir sınırı var. bir insan bu kadar mı futbol hakemliğinden uzak olur? bir maç bu kadar mı kötü yönetilir? içim fena oldu izlerken.

edit: bi yerime girebilirmiş ondan biraz kırpıldı, çok iyi oldu çok güzel iyi oldu sanırım.
hesabın var mı? giriş yap