• eicma 2015'de görücüye çıkan cadde motoru konsepti.
    önümüzdeki yıllarda husqvarna vitpilen ailesinin genişlemesi ve 701'in supermoto ve enduro olarak da versiyonlarının tanıtılması düşünülüyormuş.

http://www.husqvarna-motorcycles.com/…vitpilen-701/
  • husqvarna'nın 2015 de piyasaya süreceği supermotosu.

düzenleme:başlığı taşıyan arkadaş: husqvarna 701 modeli ayrı, vitpilen 701 ayrı modeller. en azından google dan baksaydın
  • ktm'in 690 motoru yeni teknolojisi var birebir aynı motor. titreşim konusunda normal tek silindirli motorlar gibi düşünmeyin.

mütiş tasarım tamam ama kullanım konusunda biraz sor işareti bende var. naked motor, gösterge çok aşağıda, gidona mesafe uzun yatmak lazım.

yani genel anlamda bende olsa kral tabi süper bi alet ama çok para bee
  • görünümü harika hatta ateş eden, muhtemelen piyasanın en yakışıklı naked motosikletidir. fakat hiç kullanmadım ama ergonomik açıdan faciaymış gibi duruyor. oturuş pozisyonu çok rahatsızdır diye tahmin ediyorum. 700cc tek silindirli bir makine de enteresan bir sürüş deneyimi sunacaktır. muhtemelen sapık şekilde torkludur fakat titreşim konusu nasıldır bilemiyorum. gerçi husqvarna kalitesi ve sene bilmem kaç olmuş, çözmüşlerdir herhalde bunu.
  • farlarına (bkz: angel eye) bittiğim café racer motor.
    ayrıca açık hava filtresinin ulu orta açıkta olması detayı da bambaşka olmuş.
  • başıma bir şey gelmeyecekse görünümü çok güzel ama oturuşu bir o kadar rahatsız olan motor. ayrıca diz koyma yerlerinin tasarımı da fecaat.
  • spormoto'nun internet sitesinde yer alan bilgiye göre 701 cc tek silindirli bloğa sahip beyaz ok. alet nalet ama titreşim olayı ister istemez geliyor insanın aklına.
hesabın var mı? giriş yap