105 entry daha
  • 1. teknik şartnamesini görmeden yok ucuz yok pahalı diye nasıl yorum yapılır anlamıyorum gerçekten
    2. neden pazarlık usulü diyenlere de cevap çok basit çünkü açık ihalede süreler uzun olduğu için acil durumlarda pazarlık usulü tercih edilir.
    3. biri de yorum yapmış satın almacıyım ben şu kadara aldım diye. satın almacı olsaydın eğer teknik şartnamesini görmediğin ürünün fiyatı hakkında ahkam kesmezdin.
  • 73 liraya 1 litre. iyi pazarlık yapılmış..
  • chp'ye oyveren biri olarak bunu yapmayan yok. tencere dibim kara seninki benden kara.
  • parayla satın alınmış akboyları kudurtan eylem. vatandaşın sağlığı bunların umrunda bile değil. gayet uygun fiyatla almışlar. sana giren çıkan ne orospu çocuğu?
  • --- spoiler ---
    ibb'nin ürünü sizinkinden farklı olarak alkolsüzdür. dünyada covid19 dahil virüs ve bakteri bertarafında en etkili üründür. araştırırsanız piyasa fiyatının yarısına aldığımızı da görürsünüz. ümraniyemizi de bu etkili ürünle dezenfekte ediyoruz. ibb halkına kaliteli hizmet sunar.
    --- spoiler ---

tweet linki
  • ucuz mudur pahali midir bilemedigim maddedir. fakat asil can yakan sey, karsit fikirlilerin savunmasi salt “sizinkiler yedi hirsizlar, kopruye garanti verdi hirsizlar, onu satti bunu sattti hirsizlar” dir. yani kendi adaminin ufak hirsizliklari olsa dahi, bu hirsizliklari karsi tarafin hirsizliklari ile kiyaslayacak. hirsizligin kucugu buyugu sagi solu olmaz arkadaslar sunu at gozluklu kafalariniza bir sokun.

edit imla
  • ahaha yine amk salakları pelikan trollemesine yenik düşmüş. neyin litresi aslında ne kadar daha onu bilmeden, bakla bıyıklıların dolduruşuna gelmişler ahahaha. size hak ama çünkü siz bir kekosunuz :) neredeyse yarı fiyatına aldıkları bir ürünü 2 kat pahalıya almışlar diye çingenelik yapıyorlar bir de ahahah gece gece yarıldım.
  • dezenfektan diyince aklına sadece kolonya gelenler cahilden öte değildir. merak eden biyosidal ürün listesine bakabilir. yüzlerce tip dezenfektan var. neyi dezenfekte edeceğiniz ve ne kadar süre kalıcılık istediğinize göre yüzlerce tip üründen seçim yapıyorsunuz. sulandırılmış çamaşır suyu da dezenfektan benzalkolyum klorür çözeltisi de. isopropil alkol de dezenfektan hidrojen peroksit çözeltisi de. diyeceklerim bu kadar. eleştirmek için neyi bu fiyata aldıklarına bakmak gerekir.
  • bu olayı eleştiren herkesi aktroll ilan etmek te büyük orospu çocukluğudur.bu olayı savunan kimse dürüstlükten bahsetmesin.gerek chp olsun gerek akp olsun bunları ölümüne savunanlar imkanları olsa bu partililerden daha büyük hırsız olurlar.
  • siyasal islamcıları ihale maliyet takibi uzmanı yapmış alımdır. aferin böyle muhalefet edin işte. tüyü bitmemiş yetimin hakhahahaaha.*
241 entry daha
hesabın var mı? giriş yap