• kimsenin seni kıskandığı yok doktor. profilinde öyle savunmuşsun kendini. ekşi sözlük eğitim profili çıkarılsa sen ortalama altı bile kalabilirsin emin ol. yaptığın yanlış ve bir doktora özellikle cinsel kimliklerle dalga geçmek yakışmıyor. adam belli ki şişeyle mastürbasyon yapıyor. gay olması bir aşağılanma sebebi olmamalı. kimin neyle tatmin olacağını biz değil genetiği, çevresi ve yaşanmışlıkları belirler. bazı erkekler gay olmasalar bile anal yolla boşalabilirler. tıpçı olmadığım halde ben bile biliyorum. dediğin gibi arkadaş ortamında ülkemin geri kalmış erkeklik prototiplerine uygun olarak "adamlığınla" anüsüne şişe sokanla dalga geçip "erkekliğini" onaylatabilirsin çevrendeki insanlara ama ekşisozluk gibi kafası çalışan, "eğitimli", "kıskanç" olmayan çevrelerde üzgünüm kınanırsın.

eğitimine yakışır şekilde "özür dile" kapansın bu konu.
  • https://pbs.twimg.com/media/c-vrfgfwsae3poc.jpg
    ego sınırsız bir şekilde serbest bırakılınca böyle oluyor sanırım, hastalar da bütün dünya gibi sadece bir nesneden ibaret olmaya dönüşüyor.
    umarım bir şekilde ıslah olur.
  • ceza almamak icin, o sise benim gotumden cikti, o yuzden paylastim demesini bekledigim doktor.
  • yaptığı eylem nedeniyle derhal açığa alınmasını dilediğim doktor.
  • kendisine ameliyat olursanız, baygın halde totonuzun resmini çekip sosyal medyada paylaşabilir. dikkatli olmak lazım.
    (bkz: ameliyattaki hastanın fotoğrafını paylaşan doktor)
  • fotoğraf paylaşması bir yana, bir doktor olarak '' eş cinsellik '' hakkında yaptığı yorumlar korkunç.

ameliyata giren diğer doktorların da zihniyeti böyleyse , gerçekten korkuyorum.

yahu sen doktorsun, cinsiyet yönelimleri ile alakalı en son dalga geçecek, en son bunu ayıp bulacak insan olmalısın...

umarım meslekten atılırsın...
  • (bkz: e-doktor)

facebook, instagram da değil de pubmedde boy göstermesini dilediğim doktorumsu. 2 case report yazıp, tezini 1. isim yazıp yapıp geri kalan tüm zamanını fenomen olmaya adarsan olacağın bu paşam
  • tıp diploması da rulo yapınca boyut olarak son derece tatmin edici olabilir.
hesabın var mı? giriş yap