• soğuk algınlığına çok iyi gelen ilaç
  • şuan da bana kulak çınlaması yaşatan ilaç.
    edit: prospektüsünde yan etkilerde menenjit yazan ağrı kesici ilaç.
  • son kurtarıcı olarak gördüğüm tarafıma reçete edilmiş ilaç. bir haftadır içmediğim ilaç kalmadı, hala hastayım hala hastayım.

son soğuk algınlığı recetemi sizlere sunmaktan keyif duyarım.

iburamin cold
    cofactiv fort şurup
    nac-c 900 balgam söktürücü

hakka yürümüyorum, sürünüyorum
  • anladığım kadarıyla grip, nezle türü bir üst solunum yolları virüsü ile müşerref olmuşsunuz. eklem ve kas ağrısı varsa grip olasılığı yüksektir.

viral enfeksiyonlar (48 saat içinde bir antiviral başlanmamışsa) genellikle bir hafta 10 gün içinde geçer.

reçete edilen ilaçlar semptomatik (hastalığın görünür etkileri) tedavi amaçlıdır. geçmiş olsun.
  • şiddetli bir kızarık boğaz,ilaç içemeyecek kadar şişmiş bir boğaz için dr.verdi bugün 200 mg.

yutkunurken yerimden zıplıyordum.şimdi acilde bir avil iğne yaptırdım totomun ağrısı boğazıma baskın geldi .

bu iburamin cold denen ilaç şiş boğazı indiriyor mu? ağrı kesici bile vermemiş
  • çok deli terletir. yüksek ateşli viraş enfeksiyonlara bire bir. kalp hastaları vr altı yaşından küçük çocuk için kullanılmamalıdır.
  • allah'a şükür inanılmaz bir ateşlenme ve eklem ağrıları sonrası yanlışlıkla ilaç poşetinin içine hangi tarihten kalma olduğu belli olmayan bir adedini tüketmem ile beraber bütün sıkıntılarımı geçiren güçlü bir ilaç.
  • mükemmel bir ilaç 3 gün içerim ,ter attırır 3 kere atlet değiştirir, anlık adamı iyi yapar ama o bile yeterli üstüne de dikkat edilirse iyileşirsiniz .

yapandan allah razı olsun muhteşem bir ilaç.

edit: ulan iki gün övdüğümüz 3. gün yaşamıyor bu ne saçma ilaçtır terletemedi antibiyotik ile içince şu an 38 derece ateş 38 buçuğa gidiyor pişiyorum pişiyorum ama bir türlü patlamıyor
  • bugün eczaneye gidip “en etkili grip ilacı alabilir miyim” dediğimde eczacının verdiği ilaç.
    hemen geldim eve attım bir tane, sonuç; sıfır etki.
    terlemeymiş, rahatlatmaymış, semptomları bastırmaymış falan hiçbiri olmadı.

gece ikinci dozu da atacağım umarım işe yarar.
  • çok daha etkilisi için (bkz: ibucold c)
hesabın var mı? giriş yap