• streçle geç.
  • bundan önce karaf kullanıyoduk sürahi niyetine, ama çok iz oluyodu falan fıstık derken efenim bunu gördüm, hem saplı olması hem 1,5 lt olması açısından kullanışlı, hanımla da kullanırken kapağını kaldırmazsak koku yapabileceği konusunda hemfikir olunca dikkatli kullandık, gayet memnun kaldığımız bi sürahi oldu kendileri.
  • sürahi de mübarek sürahi değil, tek başına boss kesmeye giden warriorlar için özel dizayn edilmiş 1920 health pot resmen.

(bkz: knight online)

(bkz: aga sürahi pls)

içme suyunu koymak için alınan sürahinin içme suyunu kirletmesi başlı başına ironiktir. ilgili firma umarım şikayeti dikkate alır ve bu tip durumların önüne geçer.
  • instagrama sürahi resmi koyan bir adet hanım içerir.
  • kapak zaten hiç hijyenik gelmedi bana. kapaksız da tozlanır. en iyisi sürahi yerine saksı veya vazo yap.

mantar kapak için de önerim: lisede şişe mantarına 0.5 kalemin ucuyla saç tellerimizi saplardık. bütün sınıfın saçlarından oluşan mantar kafa olurdu.
    ailecek siz de bir sanat eserine imza atabilirsiniz*

(bkz: reklamın iyisi kötüsü olmaz)
  • mantar kapaklı şişeden içeçeğin tek şey şarap olsun delikanlı.
    not: akea sporluyum.
  • ikea'nin söylediği çözümü uygularsaniz kültür mantarı bile elde edebilirsiniz.
    tanım: güzel değildir.
  • aklıma ilk gelen iki gün önce izlediğim (bkz: black mirror) (bkz: nosedive) bölümü geldi.beğenilme hastalığı çağın tedavisi en zor hastalıklarından biri.eser miktarda olmasında bir sakınca yok yaradılışta var;azı karar çoğu zarar.
    not: ınstagram olayına istinaden.
  • evimde var. başlangıçta öyle bir koku beklemiyordum ama, gayet güzelce yıkayıp güneşte beklettim. ne bir koku kaldı ne de rahatsızlık verecek bir durum. üstelik gayet şık da duruyor.

evet, koku olması kötü ama, mantar da kokar yani. her şeyi karşıdan bekleyen güzel halkım, 10 dakikasını ayırıp yıkarsanız sorun kalmaz. güle güle kullanın sürahilerinizi.
hesabın var mı? giriş yap