• "- seni icimde istiyorum, i am your nasty..." diye bir mesaj atinca, senin telefona direct cable ile baglanacak erkektir.
  • kendince bir taktik uyguluyor da olabilir hatta 1 hafta sonra arayip "neden hic aramiyorsun?" bile diyebilir bu erkekler model model zaten, convertiblelari bile olabilir bunlarin...
    (bkz: sisko kizla yazistigini anlamak)
  • fazla kafanızı yormaması gereken erkektir. he's just not that into you izleyin geçer.
  • kozmogörl mü madiden klara mı ne orada yazıyordu galiba; üç gün kuralı mı ne varmış..öyle hemen aranmazmış..ben hep ayrılır ayrılmaz ararım ama..sonra bir daha da görüşmezler..insan içine çıkmamaktan iyice quassimodo'ya döndüm bea..hadi kafiye olsun; hell yeeaah!
  • aslında tam aksine aramaya inanmıştır.

(bkz: daha iyisini bulacağına inanmak)
  • erkek isterse arar. çünkü bu cinsiyet biraz yüzsüz yaratılmış bence. valla isteyince arıyorlar. eğer aramıyorlarsa bir bit yemi vardır yani. zorlamayacaksın. eğer zorlarsan terbiyesizleşip yatağa atabileceklerini sanıyorlar. o nedenle aramayacaksın. benden söylemesi. hadi tutamadın kendini aradın. ikincisini tekrarlamayacaksın. hadi tutamadın kendini tekrarladın. artık otur yan haline ne diyeyim.
  • kızın kendisinden hoşlanmadığını düşünmüştür. yoksa niye aramasın?

bazıları da var gururu bi tarafa atıp arar.

bi daha arar, sonra bi daha ama bakar ki keşke gurur yapsaymış.
  • çok büyük bir ihtimalle kızı beğenmemiştir.
  • buluşmadan sonra arayan erkekten daha fazla ilgi göreceği kesindir...

benim dese, tillahıyım bu işin dese farketmez. bir kadın asla ve asla bir erkeğin koşulsuz teslim edilen ilgisine alaka göstermez. elde etmek için uğraşmadığı şey, yer yüzündeki en dürüst ve büyük aşk olsa umursamaz.
    aksini düşünmek, konuyu daha aydınlık kılacak muhtemelen. 5 para etmez, ciğersiz, zekası kuş pisliği kadar bile olmayan bir erkek mesela; buluştu ve aramadı diyelim hanım kızımızı.
    işte o vakit görün ki, artık baş tacıdır kadın için o adam. uğruna ölümlere gider bu öküz ruhlu egosu tavan zibidi için...

tam da bu noktada "bunu biliyor madem, erkeğimiz neden böyle davranmıyor da; bile bile kıza ilgi boca ediyor" diye sormak gelebilir akla.
    basittir aslında cevap ama anlatılması anlayacağınız anlamına gelmez.
    şudur; zayıflığıyla zerre kadar ilgisi yoktur. sadece, oyunlardan bıkmıştır; oyunun da alasını bilir üstelik. ilgisiz bırakıp ilgi uyandırmayı da ilgisini karşısındakinin arzusunu peşinden meraklandıracak oyunları da çok iyi bilir.
    lakin; kalbini oltanın ucuna takmayan, onuru gül kokulu bir kadın arıyordur belki de. bile bile oyunu bozmaya çalışır. bile bile dener ki, eğer bozulursa oyun; düşler gerçeğe döner...
  • ilk buluşma kötü geçmişse veya hatunu istemiyorsa olayı kafasında bitirmiştir aramıyordur. ilk buluşma iyi geçmişse de aramıyorsa eleman işi biliyordur.
hesabın var mı? giriş yap