• hayır o kişi bendim, çünkü babam teknik ressamdı ve ilkokulda panolarda her zaman benim resimlerimi görebilirdiniz
  • bendim, genelde araba, silah, kılıç falan çizerdim. sonra kendimi itü mimarlıkta buldum
  • ben. tüm sınıf ödevlerini bana yaptırırdı. sonra arkeolojik teknik ressam oldum. nerdlük derecesinde detaylı iş çıkarabiliyorum. tam illüstrasyon ortamlarına karışmaya başlamıştım yüzüm gülecekti koronanın etkileri sonucu köleleştirildim. tanesi 3 teleden tez malzemesi çiziyorum. ya sabır.
  • orta okulda benim bir arkadaşım vardı. annesi ve babası mimardı. genlerinden kabiliyet geldiği belliydi. çok güzel resimler çizerdi. sonra heybeliada deniz harp okulunu kazandı
  • sıraya girerlerdi.. neden ticarete dökmemişim dedirten durumdur. 3-5 ne olursa.. zaten konu hep aynı; ya 23 nisan, ya 19 mayıs, ya da serbest çalışma.. onda da köşede kocaman güneşli, önünden nehir geçen bahçeli köy evi kondur tamamdır.
  • ilk, orta ve lisede o bendim. sonradan anladım diğerleri o kadar kötüymüş ki ben yanlarında en iyisi gibi kalıyormuşum.
  • dönemin meşhur çizgi film karakterlerini çizerdim (bkz: pokemon) (bkz: şirinler) vs vs

sonraları karikatür e doğru kaydım.
    şimdi ise ben kaydım
  • sınıfımızın başarılı bir bebesi vardı. ismi soyismi halen aklımda. çok iyi bir çocuktu ve kıskandığım da tek çocuktu.

her dersi inanılmaz iyi olduğu gibi çocuk üstüne müthiş resim çiziyordu. okulun en iyisi abisiydi, abisinden sonra da kendisi en iyisi oldu.

ulan ne yetenekler var be.
  • bu bendim. üzerine en iyi flüt çalan da bendim. hatta en iyi futbol oynayan da bendim. ama şuan en leş hayatı ben yaşıyorum belki de. saygılar.
  • bendim.özellikle ilkokulda sınıfta herkes resim çizdirmek için yanıma gelirdi.öğretmenim belirli gün ve haftalar için çeşitli resim, süslemeler yaptırmak için alıp öğretmenler odasına götürürdü, nasıl mutlu olurdum o odaya girdiğim için.ortaokul ve lisede de aynı şekilde devam etti.şu anda da resimle ilgileniyorum ama profesyonel manada bir yol alamadım maalesef.
hesabın var mı? giriş yap