• mutlu olsun diye nickaltı girdiğim yazar, sanırım amacı popüler bir troll olabilmek.
  • sıradan bir salak.
  • formatı sikmeye yeminli bir salak.
  • şu sıralar günde 12-13 saat uyuyan, uyandığında da youtube'da kısmetse olur kavgaları izleyen 5+2 (çaylaklık kısmı) yıllık, 6 bin küsür entrili yazar. 6 bin entriden 8 tanesi gge nedeniyle silinmiş ki tam ergenlik dönemindeki entriler 6 tanesi. son 3 senede toplam 2 entrisi silinmiş. bir zahmet bu kardeşimize de format bilmeyen, sözlüğü sikmeye meyilli troll muamelesi yapılmasın.

bunun dışında whatsapp ve facebook hesabını geçici bir süreliğine sildiği ve mesaj kısmını sadece takip ettiği kişilere açtığı için ulaşılması pek mümkün olmayabilir diye ekleyelim.
  • fotoğrafına göre konuşuyorum, gözlerinin arasındaki açıklığın niye böyle fazla olduğunu merak ettiğim troll. vaktiyle devrimcilerden sağlam bir yumruk mu yemiş acaba?
  • bilgi kıtılığı çeken, son zamanlarda laf olsun beri gelsin tarzında başlıklar açan bir troll dür. aşağıda son açtığı gereksiz, ön yargılı başlık görülebilir. yani ne demek istedin abicim, açıkça yaz da biz de anlayalım.
    (bkz: deniz gezmiş asılırken içeri babasının girmesi)
  • koduğum!
  • uzun yazınca kendisini zeki sanan yurdum liberali (pardon liboşu).
  • esprilerini hazırlayan koca bi ekip var arkasında. dünyanın en iyileriyle çalışıyor adamlar, o duruken ben mi komik olcam?

haa, aynı imkanları bana versinler, ağlatırım sözlüğü, o ayrı.
hesabın var mı? giriş yap