• düzenin adamcıklarının tırnağı bile etmeyeceği halkın sanatçısı adam gibi adam.
  • düzenin sanatçısı olmadığın için üzülme, o bağışladığın emekli maaşın milyonlar değerinde.
  • çok duygulandırdın be usta. senin o bir emekli maaşın bazılarının yuvarladığı milyonlardan, halkın parasını gidip bağış diye bir cebinden öbürüne koyan paralardan kat be kat değerli. adamın dibisin sen.
  • "yaşamım boyunca ilk defa pişman oldum, düzenin sanatçısı olmadığım için ... çünkü düzenin sanatçısı olsaydım, bu kampanyaya çok büyük katkılarda bulunabilirdim ama gücümün yettiği kadarıyla bir emekli maaşımla katkıda bulunmak istiyorum ..."

izmir büyükşehir belediyesi öncülüğünde, halk tv'nin katkılarıyla düzenlenmiş olan kampanyaya yukarıdaki sözler eşliğinde kendince destek olmuştur ...

anadolu denen kilimin en kalender motiflerinden biridir ...

kaynak : ilyas salman'ın destek mesajı
  • --- spoiler ---

ben marksistim, elbette ideal adayım çakı gibi bir marksist-sosyalist aday olurdu ama bu ya battık ya çıktık vaziyetinde istediğim aday olmazsa sandığa gitmem şımarıklığına düşmeye hakkım yok. millet ittifakının adayı kim olursa olsun oyumu ve desteğimi alacak. #seçim2023
    ös 7:12 · 2 mar 2023
    ·
    772,8 b
    görüntülenme
    --- spoiler ---

demiş sanatçımız. altına imzamı atmak istiyorum.
  • adam gibi adam.
  • gerçek bir halk sanatçısı
  • kemal sunal, tarik akan’i nasil seviyorsam seni de en az o kadar seviyorum ilyas abi.
  • türkiye komünist partisi istanbul milletvekili adayı olduğunu açıklamış.
  • zamanında türk solu dergisi'nde yazmışlığı var. hani şu ordu göreve pankartıyla ergenekon davasına öncüllük teşkil eden, kürt düşmanlığını nihal atsız seviyesinde yaşayan, başlarındaki adamın fetöcü olduğu ortaya çıkan dergi. şimdi tkp istanbul 1. bölge milletvekili adayı.

gerçi aynı tkp'nin geçmişindeki derin devlet izleri de herkesin malumu. gezi direnişi davası'nın baş tanıklarından biri bu partinin yöneticisiydi ve eski askerdi. gene tehlikeli sularda yüzüyorlar.
hesabın var mı? giriş yap