• 84 den beri bu sektördeyim bu sapkali kadar soguk kanli bir kavgaya girenini görmedim

teknik olarak analiz edecek olursak durumu o eldivenlerini takmasi sirasindaki geri cekilisi ardindan yavas adimlarla ilerleyip döven adami keserken onu yanina cekmek icin arkadasina yumruk atip yere yigmasi

ayrica ilk dayak yiyen bence daha sonraki kacisindan da anlasilacaktir ki oruspu cocugunun ta kendisidir
  • insan insanı böyle döver mi amk dedirten kavgadır.
  • sakallının çektiği masada birasının düşmesine sinirlenen bir kırmızı sortli şapkalı yiğit içerir.

--- spoiler ---

kırmızı şortlinin iki kişiyi nakavt ettiği kavga. ileri sarıp bir posta daha dövmüşlerdir inş diye saran tek ben miyim acaba?

--- spoiler ---
  • videonun başında dayak yiyen adamın arkadaşlarına sövüyordum neden müdahale etmiyorlar diye. ama adam meğer usülüne göre girmeyi bekliyormuş. önce diğer arkadaşın bir sözünü ya da bir hareketini bekleyip ona gömüyor, sonra zaten diğer adam ona doğru hareketleniyor ve artık ona da vurma hakkı doğuyor, onu da yere seriyor. diğer elemanın da sandalye darbeleriyle olayı süslemesi yüreğimize su serpiyor. müthiş.
  • eldivenli abinin içeriye girişi ile dropkick murphys- the state of massachusetts çalmaya başlar. yumruğu vurduğu anda müzik hızlanır.

https://www.youtube.com/…mc&list=plb201292d0f9bab89
  • sanırım sonradan kavgaya giren iki babayiğit dayak yiyen arkadaşlarını pek sevmiyorlar, her arkadaş grubunda vardır böyle bir tip, pek sevilmez ama ortamda da bulunur, hah işte onun bi güzel merdaneden geçmesini bekleyip sonra acil müdahele mangası olarak olaya el atıyorlar.

sakallı eski vücutçu şimdinin şişkosu arkadaş da ortamlara cüneyt arkın gibi girip ökkeş gibi çıkıyor, kafaya inen tahta sandalye darbeleriyle feleği şaşıp, şurdan iki winston slim alsana diyen tüpçü fikret'e dönüyor.

son olarak sözüm ilk yumruktan sonra ölü taklidi yapıp ivan drago olmaktan son anda yırtan yavşağa, olay senin yüzünden çıkıyor ama en az zayiatı da sen alıyorsun, vallahi helal, bu pislik ve çakallıkla türkiye'de ana akım medyasından herhangi birinin başına rahatlıkla geçebilirsin, tebrikler.
  • 30 yaşıma girmek üzereyim çok dayak da yedim dayak da attım. ama böyle soğuk kanlı bir adam görmedim lan. ciddi ciddi düşünüyorum ne kendim ne başkasını görmedim. ki benzer bi şekilde iki arkadaşım dayak yerken benzer şekilde kurtarmışlığım var, ancak ben battal gazi gibi koşarak ve uçarak dalmıştım ortama. hangi taraf haklı bilemiyorum ama kavganın her türlüsü saçma ve gereksiz. sakallı da bokunu çıkarmış çocuğu yere yatırıp meydan dayağı atıyor. madem derdin büyük çağır polisi ne diye zayıfı öyle yerden yere vuruyon amk.

edit: imla teşekkürler @lenavatio
  • kafaya çalışma tabirini içeren video. yazılanları okudum, o kısım es geçilmiş sanırım.

sonradan kavgaya giren ve diğer iki kişiyi yerle yeksan eden abimiz gayet ölümcül darbeler nakletmiştir, özellikle ilk yumruğu attığı kişiye. ilk yumruktan sonra o arkadaş yere düşüyor ve bu abimiz kafasına ayağının altıyla gömüyor. bakın tekmelemiyor, kafasını ezmek için yapılan bir hamle bu ve son derece de tehlikeli. eğer yerdeki arkadaşın kafası zeminle bir olsaydı ve bu arkadaş da tam olarak denk getirseydi, yerde yatan adamı bu darbeyle öldürebilirdi. bereket tam denk gelmiyor, sanırım masadan ötürü, yani pozisyondan ötürü.

sonra bu arkadaş sakallı abiye halleniyor. orada da bakınız, doğru kafaya çalışıyor yine. ama ezme mantığı değil tekmeleme mantığında. buradan çıkan sonuç mu ne: bu abimiz bildiğiniz sayko. çokça kavga etmiş ve karşı taraf ölür mü kalır mı pek umrunda değil. dahası yüzünü örtmeye de çalışıyor kapüşonun başlığıyla; ki ortamda kamera vardır ve diye olabilir, bu da tecrübeye işaret. dahası o kadar tecrübeli ki, bir kavganın ne kadar hızlı sonlandırılacağını da biliyor: hasmın yüzüne ve kafasına darbe. bir diğeri de, çok tecrübeli olduğu için sakallı abiye girmiyor ilk anda, almanların ruslarla anlaşması gibi, arkayı sağlama alma adına sakallının yancısını elimine ediyor ilk; destek kuvvet ortadan kalkınca da sakallıya girişiyor.

övülecek hadise yok; lakin muazzam bir strateji ve acımasızlıkla olayı nihayete erdiren, soğukkanlı bir abimiz var. ne diyelim, geçmiş olsun.

edit: sayın silik attin da basin goge mi erdi uyarısı: “kapşon yere çömdüğünde kafasına otomatik geçiyor kendi özellikle takmıyor geçtikten sonra da çıkartmıyor o kadar” izlemedim bu uyarıdan sonra; teyit etsem iyiydi; ama baya bilerek yazmış havası var, o yüzden yazara güvenim tam. zaten haklısın, eyvallah dedim. haberiniz olsun.
  • sakin sakin eldivenlerini giyen bi profesyonel ( tahmin yürütmem gerekse kickbox'cı derim boksör de olabilir ). ilk kurnanın yanına sakince yaklaşıp sağ yumruk çıkarak indiriyor ama sakallı üstine geldiğinde sol yumruk la indiriyor adamı yere.

sağlammış herif.
hesabın var mı? giriş yap