• biliyorsunuz ki instagram'daki çoklu fotoğraflarda diğer fotoğrafı görmek için sola kaydırmak gerekiyor. ancak uzun zamandır bu işlemi düzgün bir şekilde yapamıyorum. telefonum samsung note 8. geçmiş güncellemelerin biriyle birlikte gelen bir özellikle fotoğrafa tıkladığınız zaman aşağı ya da yukarı kaydırarak önceki ya da sonraki fotoğrafları görebiliyorsunuz artık. ancak bu özellik sebebiyle sola kaydırma işlemi engelleniyor. sola kaydırma hareketi yukarı aşağı olarak algılanıyor uygulama tarafından ve diğer fotoğrafları göremiyorum çoğu zaman.

bu problemi yaşayanınız var mı? özellikle iphonelarda bu problem yaşanıyor mu? bunları merak ediyorum. konuyla ilgili fikri olanlar yeşillendirsin lütfen.
  • android işlemcili telefonumda da zaman zaman yaşadığım problem.
  • haklısınız ne diyeyim. sizin gibi malların bulunduğu bir platformda elektronikle ilgili soru soruyorum. evet, ben de beynimi sikeyim.
  • bunu bunu alın bunu buradan
  • aptalca bir sorun dur. insanı sinir eder.
    aynı şekilde başkasının hikayesinde gezerken beğeni gelirse ana ekrana atıyor sizi.

burda dert sikenler libidosu yüksek kadın başlığına siktir olup gitsinler lütfen.
  • bir sola yatıramama problemi değildir.
  • (bkz: tinder`da sola kaydiramama problemi)
  • xiaomi'ye has olduğunu zannettigim bir sorundur. başka marka modellerde de var mı merak ediyorum.
  • note 8 arızası olabilir. ana sayfa değilde oradan farklı bir profile girdiğimde resimler sağa kaymiyor, açıklamalar tıklanmıyor. garip bir problem.
  • j7 prime ile yaşamazken iphone 12 ile bu sorunu yaşıyorum.
hesabın var mı? giriş yap