• instagramını bulup baktım sevgilisi var. anforov ettim. temiz bi çocuğa benziyor, aralarına girmek istemedim. yuva yıkanın yuvası olmazımış.
  • instagrama koyduğu her fotoğrafında saç rengini soran yorumlar var. işte bizim halkımız böyledir. zanneder ki saçlarını o renge boyatırsa çok güzel olacak. bir kere o iş öyle olmuyor. benim birader özcan deniz'in sahnede giydiği takım elbisenin aynısından aldı. bırak kızların birbirini yemesini, bırak iç çamaşırını çıkarıp fırlatmasını, çalıştığı yerde biraderin üzerine gülmüşler hep. olmaz o iş.
  • insan gibi değil, hayvan gibi güzel...

not: normalde bu "sanat camisası"ndan eli yüzü düzgün isimler hakkında şöyle taş, öyle meme, afedersin böyle çıkarmadan beş gibi yorumlar yapan bazı insanlar tanıyorum, bu arkadaş hakkındaki yorumlar "oolum çok güzel lan, maşallah, allah sevdiğine bağışlasın"dan öte pek gitmiyor. güzel insan demek ki.
  • nişan fotoğraflarını instagram'a koymuş güzeller güzeli. bu saatten sonra yapacak tek şeyim var;

(bkz: olmadı bir sigara yakar mutluluklar dileriz)
  • anormal derecede güzel kadın. kardeş payını izlerken ne zaman bu kadın çıksa bu kadın gerçek mi diye şüpheye düşüyorum. öyle acayip bir insan.
  • turuncu saç müthiş yakıştı kendisine. o gözleriyle öyle bir uyumu oluyor ki saatlerce otur izle. bu arada saçlarını toplamasın mümkünse.
  • saçını bakır kızılına benzeyen bir renge boyatmasıyla beni benden almıştır. zaten göz renkli. yerli irlandalı oldu resmen.

çok güzel.
  • acayip bir çekiciliğili olan hatun kişisi. ayrıca kardeş payı'na başlarken ilerleyen bölümlerde kendisine bu kadar çok küfürlü replikler yazılacağını biliyor muydu diye de merak etmiyor değilim. 160'lık çıtı pıtı bir kız o küfürleri ederken hiç mi sırıtmaz, hep mi böyle bir içten söyler arkadaş*.
  • istisna yalnızca şapkanın altındadır
    portakal renginde kurabiye adamcığı
    evcil kedinin başı üzere var cismi
    kaplanın acıtmayan tek yeri belki de benekleri

yakalanmış görüntü mahkumdur hapse
    ayarsız kadraj sınırlamış hücreyi
    yanlış ışıkla plansız çekilmişse
    laneti çöker gören gözlere
    acısı "sıradışı seçimler" yaptırır
    cezası kesilir oyuncak bebeklere
    istırapsız ölüme ihtiyaç duyan barbieyse
    olduğu zararsız kedi zamansız çekip gider
    geride sekiz can emanet sahibine
    lütfen üzülme demek komik gelir
    uykulu halimle yazdığım şiirimsiden bile

(bkz: baş harflere baksana)
  • sol kaşını her kaldırdığında yer çekimi falan azalıyor.
hesabın var mı? giriş yap