• 2.5 seneden fazla kullanarak en uzun süre kullandığım telefonum olmuştur. her hangi bir sıkıntısı da yoktu, kullanmaya devam edebilirdim ama ekranı cücük kadar gelmeye başladı bana. safariden kromdan biyerlere girip işimi halletmenin çok uğraştırması fişini çekti, nexus 4 e geçtim.

apple ın efsane telefonu budur. iphone u iphone yapan modeldir..
  • ilk iphone'um. aramızda kuvvetli bir bağ vardı ancak küçük kardeşi 5 gelince kendisini de anneme verdim, araları şimdi hiç iyi değil.
  • ios 6.1 şiddetle yüklemeyi red etseniz bile pil ömrünü uzatma şansınız yok maalesef.

hele ki turkcell 3g ile kullanıma devam ediyorsanız ve aktif olarak 3g bağlantısı gerektiren uygulamarla azıcık fazla haşır neşirsiniz maksimum 14 saat ömrü kalıyor telefonun. ki bu 14 saat için, malum "pil ömrü uzatma yolları" eylemleri geçerli iken.

bu kadar net kanıya varmam için elimde yeterli doneler var;
    vodafone 3g vs turkcell 3g karşılaşmasında, maalesef turkcell hatlı telefon 3-4 saat once pili tüketiyor.
    iphone 5 vs iphone 4 karşılaşmasında, malum, iphone 5 önde bir pil kullanımına sahip.

haa ama çıkın 3g'den, ihtiyacınız olmadığında wi-fi de kapatın. oh misler gibi 2,5 gün kullanımınız olur.
  • kuzenimin isgüzarligi sayesinde biricik telefonumun ön ekrani maalesef tuz ile buz kivaminda. bu sebep ile ebay'dan 30€ degerinde display'i satin aldim.

http://www.formymobile.co.uk/…mbly.php#.uuh0uqxoby0

sayesinde kendi imkanlarim ile tamir etmeyi umuyorum..

editovksi: abimle oturup 4 saat icerisinde söküp, toparladik. bu kadar uzun sürmesinin sebebi yalama olmus iki adet vida ve bi' ara ortalikta fazladan duran parcadan dolayi.. neyse ki hic parca artirmadan, su anda hicbir sorun olmayan telefonum var.
  • (bkz: #32666051)
  • ikinci el değeri muhtemelen en yüksek telefon...iki yıldır kullanılan, sağında solunda ufak tefek darbe izleri olan telefonu 750.-tl'ye beş dakikada sattım ismi lazım değil bir forumda...hayret ettim yeminle...

edit büdüt: ismi lazım değil dedim ama anlaşılan pek çok kişiye lazımmış forumun ismi...forum.donanimhaber.com efendim...hayırlı satışlar dilerim...
  • artık aşırı yavaşladığından dolayı nefret ettiğim bok. evet, bok.
  • 4s den farkı yok
  • epıldan nefret etme sebebi.

bütün ayfonlar iki senede kullanıcısını çıldırtıp yenisini almaya iteliyor sanki. 5.1.1 sürümünden yükselmedim ama müzik dinlerken parçanın içinde kendi kafasına göre atlıyor zıplıyor cihaz.

o anda bulunduğum yerde 3g olduğunu bilmeme rağmen kendi tasarrufuna göre edge'e geçiyor, öfkeden delirtiyor.

htc one gelsin, hatta bugün gelirse şık bi doğum günü hediyesi olur diye düşünüyorum.
  • durup dururken şarjı ışık hızıyla bitmeye başladı. neden ki acaba diye soruyorum. update yapmadığım için cezalandırıyor olabilir mi?
hesabın var mı? giriş yap