• iphone'da bir problem var anlamına gelir. lakin burada sorulacak bir soru değil dostum. konu dışına. *muhahaha*

-konu kilit-

| ıntel® core™ i5-2300 3.1 ghz 6mb 1155p | asus p8z77-v le ıntel z77 soket 1155 ddr3 | kingston ddr3 1333 mhz 8x4 32gb ram | asus r7 370 strıx gamıng 4gb gddr5 256bıt |
    | akasa a20 240mm sıvı soğutucu | 2x wd green 3.5" 2tb sata3 hdd | akasa flexa p5 pwm çoklayıcı | corsair carbide 400r midt atx kasa |
    | samsung 240gb 850 evo ssd | pcm powercom 1200va ups | high power 750w 80+ bronze 56a@12v power supply | avermedia trinity tv kartı |
    | akasa viper pwm fan 4x 12cm - 4x 14cm | stw 4ch 5.25" fan kontrol | s-link slx-533a 5.25" media dashboard |

mucaravci
    yüzbaşı.
  • bir iphone uyarısı.

ekşi ekşi olalı böyle forum olmadı.
  • (bkz: iphone bulmak)
  • format c:/q
  • "quote:
    orijinalden alıntı: urolog
    yardim ederseniz cooook sevinirim."

öncelikle hayırlı forumlar. inanmazsın ama aynısı benim başıma geldi geçenlerde. telephone'umu hemen dolapdereli kamil abiye götürdüm. kendisi dolapdereli olmasına rağmen telefon tamiri yaptığı dükkanı haramiderededir. sonrası biraz karışık.

aynı senin gibi içinde benim için çok değerli olan fotoğraflar vardı. çoğu benim fotoğrafımdı tabii, suratımın hep aynı açıdan çekilip binlerce farklı filtreyle renklendirilmiş versiyonlarını telefonumda biriktirir arada bir de instagramda paylaşırdım. neyse konuyu uzatmayayım. telefonu verdim kamil abiye, "bataryasına kontaq yapcaz" dedi. "one?" dedim, "darkness imprisoning me" dedi usulca.

aradan bir hafta geçti, iphone'um olmayınca kolum bacağım yok gibi geldiğinden her gün kapısına dayandım adamın. 8. gün artık dayanamadım, saat gece 11'e doğru dolapdereli kamil abinin dükkanını bastım. bir baktım ışıklar kapalı, kamil abi tezgahın arkasına sotelediği bilgisayar monitörüne dikkat kesilmiş şiddetle sarsılıyor. gecenin sessizliğinde çıkan şılak şılak ses boş dükkanda yankılanıyor.

önce kalp krizi geçirdiğini düşündüm, tezgahın arkasına koşunca ne göreyim. ekranda benim çok yakışıklı (nedense instagrama koymadığım) bir pozum, kamil abi çıkarmış malafatı şiddetle asılıyor. "napıyorsun abi!?" diye feryat etmemle bir irkildi bu. refleks olarak tüplü monitörü klavyenin üstüne kapattı (ki alet laptop bile değildi) siki fermuarda sarkarken bana doğru geldi yavaşça "bak kardeşim bir yanlışlık oldu" demeye başladı.

"ne yanlışlığı lan?" dedim, "telefonu tamir etmiş bir de fotolarıma asılıyorsun!" dedim. "ne biçim zevklerin var be kamil abi, saçlı sakallı adamım lan ben!" diye haykırdım adamın suratına çok ayıp oldu.

neyse telefon tamir olmuştu. para bile vermedim. istersen kamil abinin adresini vereyim özelden.

+rep'ini esirgeme.
    -------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    intel ıntel core i7 950 soket 1366 3.06ghz 8mb cache 45nm işlemci ///// gıgabyte gtx 460 gddr5 1gb 256bit nvidia geforce dx11 ekran kartı/////corsaır 6 gb (3*2gb) kıt xms ddr3 1600mhz cl9 ram /////thermaltake vl86021w2e v3 600w midt atx siyah kasa /////samsung 23" 2333t geniş ekran lcd monitör /////logitech gaming keyboard g110////
    cooler master case pro5/amd ryzen7 1800x 3.6 ghz(noctua nh-u12s se)asus rog crosshaır vı hero/sapphire nitron+radeon rx 580 4g/g.skıll flare x ddr4-3200mhz c14 16gb (2x8gb)/samsung 850 pro 512gb 550mb-520mb/s sata3 ssd/samsung 320gb 7200rpm 16mb cahce sata2 hdd)samsung hd154uı 1.5tb hdd/seasonic focus plus 750w 80+gold/viewsonic xg2401 24"1ms 144hz monitör
  • "formatın amına koyuyorum" demenin ingilizcesi olabilir.
  • çözümü şu olandır.
hesabın var mı? giriş yap