ısıtma özelliği olan ekran koruyucu cam, sadece 199 $
  • iyi bu sefer düzelteceğiz demişler en azından , iphone 4'te anten sorunu olunca "telefonu oradan tutmayın" demişlerdi!
  • valla ankara'da -17 derecede samsung galaxy s7 vasıtasıyla havaya küfür ederken telefonumun çalıştığını biliyorum.

aynı şekilde ''oha amk saçağa bak'' diye resim çekerken de çalıştığını biliyorum.

şu rezaleti savunmak için ''akıllı telefonlar soğukta çalışmaz abi yeaa'' demeyin. ben bir telefona 7000 lira vereceğim (o raddeye gelmişim düşün yani), sonra o telefon soğukta çalışmayacak.

hepsini geçtim bir de fanları hala bunu savunabilecek. böyle fanbase'im olsa ben de sağarım her yıl bunları.
  • yeni güncellemeyle düzeltilecektir denilince aklıma tek bir şeyi getirmiştir: donanımı aşırı çalıştırıp ısındıracak şekilde ios a güncelleme gelecek ve telefonu 1-2 derece bu yolla ısıtacaklar. başka bir şekilde nasıl donanımsal bir olaya yazılım güncellemesi ile düzeltme yapabilirler, başka seçenek yok.

dediğimi yaparlarsa yani telefonu aşırı çalışmayla ısıtırlarsa yüzyılın saçmalığı ve hilesi olur ki muhtemelen de yapacaklar.
  • yünden örülmüş iphone x kılıfı satma bahanesi
  • sen o kadar para ver bi de soğukta kullan. ben olsam ben de çalışmam *
  • apple'ın kabul ettiği açıklamayı alıp tekrar çevirip yine aynı şeyin söylendiğini gören bir fanboy'un da kabul ettiği olay.

abi ne hateboy'u, katıla katıla gülüyorum ben şu an. hani kafanızda "hırrrr bugün ne yapsam da epıl kötülesem grrrr allahım keşke epıl ölse hörrr" diye somurtan, suratı kıpkırmızı biri mi var bilmiyorum ama cidden eğleniyorum, dünyanın en değerli şirketlerinden birini ve onu ölümüne savunan fakir ama çılgın savaşçıları kafaya almanın tadına varıyorum.

apple bile "evet bozuluyor" demiş, biri de gelip "öyle demiyor aslında 'evet bozuluyor' diyor, 'evet bozuluyor' çevirisi yanlış doğrusu 'evet bozuluyor' olacak" diyor. evet abi bozuluyor işte? sşdflhkdhşldf
  • 'akıllı telefonlar 0 derece altında çalışmaz' diye sallamayalım lütfen arkadaşlar komik olmayın.

alın okuyun hangi marka çalışmıyormuş.

soğuk hava deneyi

edit: çeviri ve alıntı editi:" amoled ekranlar -14e kadar sorunsuz çalışabilirken led ekranlar arıza verebilmektedir"

yani iphone x amoled kullanmasına rağmen çalışmıyorsa burada sıkıntı appleda
  • birileri çıkmış tüm akıllı telefonlar soğukta bu tarz problemler yaşatıyor demiş. -40 santigrad derecelere varan soğukta 2 farklı android telefon kullandım, hiç bu sıkıntıyı yaşamadım. 2013-2014 idi ve aynı soğuk coğrafyada android veya ios kullanan arkadaşlardan da böyle bir sıkıntı duymadım. şimdi gelip bütün akıllı telefonlar böyle zaten diye mesnetsiz iddialar ortaya atmak ne kadar doğru? lamı cimi yok, iphone x telefonunda böyle bir sıkıntı var, belki küçük bir sıkıntı ama sıkıntı sonuçta.
  • fanlar yeteri kadar çalışırsa hava ısınmaz mı?
hesabın var mı? giriş yap