• ios tam bir çöplüktür; ama sebebi bunun gibi basit işlemleri yapamamak(!) değildir.

not: macos'u ayrı tutuyorum.
  • şaka mı?
  • olm mal misiniz?
  • ulan kırk kere yazmışlar ama dayanamadım ben de yazıyorum, bu entry sonra kendini imha eder zaten.

kablonun ince ucunu ayfona sok*, kalın ucunu da*bilgisayara sok, hem kendi soruyor abi resimleri alayım mı diye hem sen bilgisayarıma girip ordan ayfona girip dcim klasörünün kulağından tutup atıyorsun bitti.

yani herhangi bir flash bellekten resim almakla arasında nokta kadar fark yok, bu kadar mı sığırsınız lan?

tanım: entry girerek ortak olduğum mallık.
  • burayı okumamla beraber, aktarabiliyor olduğumu gördüğüm eylem. ancak şöyle bir gariplik var;

lan neden onları 100-101-102 diye 3 ayrı klasöre ayırmış ki iphone? 3'ünde de ayrı ayrı fotoğraf ve videolar var. tek klasörde toplasaymış ya?
  • baya baya kazmalık gerektiren bir eylemdir. bu eylemi gerçekleştiren arkadaşlar bir an önce nokia'nın yeni çıkardığı telefonlardan alsın. fotoğraf çekmek, aktarmak falan sizin neyinize amk!
  • yahu hazır el atmışken benim sorunumu da çözün.
    ben telefonu bilgisayara bağlıyorum da fotoğrafların bir kısmı görünmüyor. son birkaç gün çekilenleri görebiliyorum sadece ve delireceğim. bu neden olur ki!!??
  • bilgisayar/sağ tık/aygıt yöneticisi/iphone aygıtını kaldır

daha sonra tekrar iphone'u bilgisayara bağla home tuşuna bas daha doğrusu telefon kilitli olmasın

otomatik tüm resimleri alıyor.
  • iphone 6s'i direk pcye baglayinca otomatik olarak bilgisayarda dcim klasorü icinde butun fotolar gorunuyor. usb bellekten aktarir gibi kopyala yapistir metoduyla aliyorum. tavsiyem bilgisayarinizin suruculerini guncelleyin ve orjinal apple usb kablosunu kullanin.
  • zaten herhangi birinden cektigim her fotograf digerleriyle otomatik senkronize oldugu icin iphone ipad ve macbookla ilgisi olmayan sorundur.
hesabın var mı? giriş yap