• bazi hanzolarin yapmaktan cekinmedigi olay. toplum icinde bile yapilmasi hic hos degilken, oglen saati is yerinde masanda tirnak kesmek de nedir. koskoca adam olmus, her oglen cit cit cit, cit cit cit. yedigim oglen yemegini cikarmama az kaldi. ben adami yaptigi seyi dile getirip uyarmaya utaniyorum, adam yaptigi seyi kabul edilebilir buluyor.
  • gayri hijyenik gayri medeni gayri insani... böğkkk had safhada mide bulandırıcı eylem. allah belanızı pis herif/ karılar!
  • bu ne cesaret yiğidim seni tanımak istiyorum. beni bul.
  • öküz (bkz: öküz)
  • iş yerinde osurmaktan daha iyi
  • sürekli olarak yaptığım eylem. evde vaktim olmuyor masamda sessiz sedasız kimsecikleri iğrendirmeden yapıyorum gayet normal bir olay.
  • ben olaya farklı bir bakış açısı ile yaklaşmak istiyorum. eğer kişi sürekli tırnağını iş yerinde kesiyor ise bu sizin yukarıda yazdıklarınızıa tamamen katılıyorum (bkz: öküz)

fakat eğer kişinin tırnağı kırılmış olabilir.tırnağın kenarından çıkan halk arasında (bkz: şeytan tırnagı) olarak bilinen acının nirvasına ulaştıran bu parçacık baş göstermiş olabilir. ve kişi bu tırnakcıgı keseyim derken aa şu tırnagımda uzunmuş silsilesine kapılarak tırnak kesebilir diye düşünüyorum.

duyuyorum sesiniz evet ben bunu 1 kez yaptım. bu sebep ile kişinin kendisine göre haklı fakat toplum kurallarına aykırı olan bu eylemde aşağılanmaması gerektiğini düşünüyorum.
  • kapısı çalınmadan , onay alınmadan odasına girilen çalışanlar için problem olan durum . durumu savunmuyorum fakat günün 8 saatinden fazlasını , yaşamının %50 sine yakınını veya fazlasını işte geçiren bir millet olarak düzenli olmasa da arada sırada gerekli olabilir diye düşünüyorum .
  • müşavirlerde var bu. mali müşavir kaç tanesiyle çalıştıysam yaptılar hiç şaşırtmadılar lan beni. çok iğrenç geliyor bana bu işlem git evinde yap iş yerinde tırnak kesmek nedir lan ? etek traşıda ol bari madem o kadar normal zamanı olmuyormuş yalanını s.....lerim görende atom parçalıyor zanneder o yatağa 1 dk geç gir göt.
hesabın var mı? giriş yap