• mısır'ın ariş kentindeki el ravdah camisine yapılan saldırıyı üstlendiği iddia edilen hristiyan terör örgütü.

şimdilik bununla ilgili türkçe tek kaynak
  • tebrikler, nur topu gibi bir terör örgütümüz oldu. hemde - hayret - kendilerine isa'nın oğulları diyen hıristiyan bir oluşum. teröristler hep müslüman oluyor diyen ruh hastalarının ne söyleyeceklerini çok merak ediyorum. dağılt oğlum kartları, oyun yeniden başlıyor.
  • klasik ekşicinin tüm dengesini bozacak, bir çok argümanını yıkacak veya çoğunun ben zaten ateistim çarkına itecek ve tabi bazı ateistler için de dinleri komple aşağılamak için fırsat oluşturacak, mısır’daki camiye yapılan saldırıyı üstlenen hristiyan terör örgütü.

görünen o ki terör başlıklarındaki barış dini islam, hoşgörü dini islam goygoyu elinizden alınıyor. zannediyorum siyonistler artık müslümanlar ile hristiyanları birbirine kırdırmanın vaktinin geldiğini düşünüyorlar.
  • yeni piyasaya sürülen terör örgütü . hristiyanları genelde öbür yanağını çeviren tipler olarak düşündüğümüz için tabi biraz garip geliyor. kim bilir hangi mezhebidir... mısırdaki olayı üstlenmişler. stratejistler ilerde daha boktan şeyler yapabileceklerini söylüyor.
    görünüşe göre 'müslüman' coğrafyadaki insanları, hristiyanlara (batıya) iyice gıcık etmek, nefret tohumları ekmek üzere ortaya çıkmış gibi duruyor.
hesabın var mı? giriş yap